Інвестиція майже у 500 млн євро дозволить компанії збільшити потужності з виробництва таблетованих форм препаратів для лікування ожиріння та діабету.
Novo Nordisk інвестує 432 млн євро у розширення свого таблеткового виробничого майданчика в Монксланді, Атлон, Ірландія. Кошти підуть на модернізацію, технічне переоснащення та збільшення виробничих потужностей для пероральних препаратів GLP-1, які широко застосовуються при ожирінні та цукровому діабеті.
Каспер Бьодкер Мейлванг, виконавчий віцепрезидент з CMC та постачання продукції Novo Nordisk, зазначив:
«Інвестуючи у виробничий майданчик в Атлоні, Novo Nordisk розширює потужності з виробництва пероральних препаратів, що зміцнить нашу здатність задовольняти як поточний, так і майбутній попит за межами США».
Наразі на підприємстві працює 260 осіб. Завершення будівництва та розширення об’єкта очікується наприкінці 2027 — у 2028 році.