ACHEMA - світовий Форум, на якому визначаються нові напрямки розвитку хімічної промисловості, біотехнологій та охорони навколишнього середовища. ACHEMA проводиться 1 раз на 3 роки і є наймасштабнішою подією у світі в галузі.
• Машинобудування та інжиніринг:
Розробка, планування та виробництво комплексних виробничих одиниць для всіх галузей хімічної промисловості та біотехнології; каталізатори, реактори, мікротехнології; САПР – системи автоматизованого проектування; моделювання технологічних процесів та програмного забезпечення; установки для очищення води та стічних вод, очищення газоподібних відходів, утилізація відходів та переробка відходів; послуги у галузі логістики, виробництва та фінансування; управління ланцюгами постачання; хімічні Парки.
• Дослідження та Інновації:
Навчально-виробниче навчання, навчальні курси, результати досліджень ВНЗ та науково-дослідних установ у Німеччині та за кордоном, що відносяться переважно до наукових основ хімічної технології: промислова хімія, технологічне проектування, механіка та машинобудування, контрольно-вимірювальні прилади, машинобудування, матеріал довкілля, біотехнології.
• Лабораторні та аналітичні методи дослідження:
Обладнання, пристрої, хімічні речовини, послуги для дослідних та промислових лабораторій; лабораторне планування та проектування; апаратура для фізико-хімічного аналізу, включаючи пробопідготовку зразка: ваговимірювальна та дозувальна техніка, спектроскопія, хроматографія та всі суміжні області, поверхневий аналіз, екологічний аналіз, лабораторна діагностика та лабораторна автоматизація, послуги та аналіз контрактів.
• Література та навчально-метедичні посібники:
Міжнародні видавництва науково-технічна література, що спеціалізується на галузі промислової хімії, технології виробництва, біотехнології, література з контрольно-вимірювальних приладів, матеріалознавство, Охорона навколишнього середовища, бази даних; Виробники навчальних та методичних посібників для університетів та професійної підготовки, а також для продовження освіти на всіх рівнях.
• Механічні процеси:
Заводи, апаратура, верстати, обладнання для механічних процесів, таких як змішування, замішування, перемішування, просіювання, фільтрування (включаючи фільтрувальний матеріал), віджимання, подрібнення, шліфування, агломерація, гомогенізація, транспортування, зважування; приводні пристрої та технології очищення.
• Прилади для вимірювання, контролю та автоматизації:
Промислове вимірювальне та контрольне обладнання, системи автоматичного контролю та контролю операцій та процесів; Системи та програми обробки даних для хімії та хімічної технології, обчислювальні машини та мікропроцесори; Аналітичне обладнання для безперервного вимірювання концентрації та контролю виробництва, датчики; Електротехнічні системи, обладнання та компоненти.
• Фармацевтика, технології упаковки та зберігання:
Прилади та обладнання для дозування, формування, наповнення, герметизації, пакування, маркування та контролю, а також пакувальні матеріали; Обладнання для виробництва, виробництво упаковки для лікарських засобів; Транспортування та зберігання.
• Насоси, компресори, клапани та фітинги:
Насоси та компресори для всіх середовищ, для різних умов експлуатації та навантажень; Клапани, фітинги, трубопроводи, ущільнення та пакування; обладнання для очищення під високим тиском.
• Промислова безпека та охорона праці:
Концепція безпеки для хімічних підприємств; обладнання та заходи захисту людського життя та навколишнього середовища, такі як дихальні апарати, кисневий апарат, захисний одяг, системи моніторингу, захист від вибухів, звукоізоляція, антиелектростатичні методи, транспортування небезпечних речовин, інформаційна безпека.
• Термічні процеси:
Установки, апарати, машини, обладнання для термічних процесів, таких як дистиляція, випрямлення, екстракція, поглинання, кристалізація, сушіння, нагрівання та охолодження; електрохімія, мембранні процеси, біореактори, біопереробні заводи, синтетичні волокна, виробництво енергії, теплові насоси, теплопередача та методи ізоляції; технологія чистих приміщень, кондиціювання повітря, промислові гази; інноваційні джерела енергії та сховища, концепції нових батарей, прогрес у технології паливних елементів.
• Матеріалознавство і випробувальні роботи:
Металеві та неметалеві матеріали та композити для хімічного машинобудування, технічні пристрої та обладнання з цих матеріалів, захист поверхні (наприклад, емалювання, термомеханічне покриття, плазмове напилення, покриття, вогнетривкі футерування), методи зварювання та з'єднання, мікроскопія; обладнання для фізико-хімічних випробувань матеріалів, аналіз матеріалів, металографія, фізичні вимірювання поверхні, дифракційний аналіз, неруйнівний контроль матеріалів, компонентний контроль, методи забезпечення якості під час експлуатації, фотовольтаїчні матеріали та додатки.