Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

ASTANA ZDOROVIE 2022

Виставка Astana Zdorovie – головний майданчик у м.Нур-Султан для демонстрації медичної техніки та обладнання, витратних матеріалів, лікарських препаратів, товарів медичного призначення та медичних послуг. Для багатьох компаній участь у виставці Astana Zdorovie відкриває великі можливості для співпраці з підприємствами Казахстану. Щороку тисячі фахівців галузі, у рамках виставки, знайомляться з новими технологіями та розробками, знаходять ділових партнерів та активно обмінюються досвідом.

Наші відвідувачі – це керівники державних та приватних ЛПЗ та лабораторій; представники оптових та роздрібних торгових компаній, зайнятих в оснащенні та постачанні медичної техніки та виробів медичного призначення; лікарі різних спеціальностей та фармацевти; представники бізнесу та влади.

Ринок Центральної Азії – це один із найбільш ємних ринків збуту. Казахстан - країна з найбільшою економікою регіону за обсягом ВВП.

За підсумками першого кварталу поточного року капітальні інвестиції у сфері охорони здоров'я та соціальних послуг РК збільшились на 37,3% за рік, до 33,6 млрд. тг. ІФО становило 132,3%. Значно зросли вкладення з місцевого бюджету (вдвічі, до 9,6 млрд тг) та банківські кредити (на 43,4%, до 1,8 млрд тг).
Зазначається зростання обсягів виробництва фармацевтичної галузі у розмірі 124%. Розроблено актуалізований варіант Комплексного плану розвитку фармацевтичної індустрії у Казахстані до 2025 року.
Участь у виставці Astana Zdorovie 2022 стане перспективною основою розвитку вашого бізнесу в Казахстані.

18-а Казахстанська міжнародна виставка з охорони здоров'я – Astana Zdorovie 2022, пройде з 26 по 28 жовтня в місті Нур-Султан, Казахстан, МВЦ «EXPO» пр-т. Мангілік Ел. 53/1.

 

 

 

 

https://astanazdorovie.kz/ru/