Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

CPhI Frankfurt 2022

Найбільша міжнародна подія фармацевтичної галузі повертається!

У 2022 році CPhI Worldwide стане CPHI Frankfurt: триденний захід, який проходитиме особисто та онлайн. Ця гібридна модель поєднає найкращі елементи нашого традиційного шоу з інтерактивними онлайн-функціями, щоб допомогти вам отримати максимальну віддачу від вашого досвіду CPHI!

На додаток до наших дат у Франкфурті, в цьому форматі наш захід проходитиме онлайн протягом тривалого періоду часу, що дозволить вам гнучко підключатися, спілкуватися, вчитися і вести бізнес - коли і як вам зручно.

CPHI в серці фармацевтики

CPHI провела ребрендинг! Незважаючи на те, що наш зовнішній вигляд абсолютно новий, ми продовжимо надавати ті ж послуги, ставлячи вас у центр фармацевтики та допомагаючи вам встановлювати зв'язки, розширювати свою спільноту та відкривати нові можливості для бізнесу.

Відповідно до ваших відгуків ребрендинг допоможе вам орієнтуватися в нашій широкій пропозиції та отримати вигоду від чіткішого, комплексного рішення з кращими зв'язками. Ви можете покластися на наш професійний та прозорий підхід, щоб надавати вам цілорічні особисті та онлайн-послуги, які мають сенс для вашого бізнесу.

Ми продовжимо налагоджувати давні зв'язки, надихаючи нашу спільноту на зростання бізнесу 365 днів на рік, але тепер у більш всеосяжному та розширюючій можливості середовищі.

Почути від наших експонентів

«Коли ви говорите все під одним дахом, ви дійсно можете прийти (в CPhI Worldwide) і подивитися, що це означає під одним дахом. Ідея цього заходу полягає в тому, щоб торкнутися бази, встановити глибші зв'язки з зв'язками, що вже є, і знайти новий бізнес. Це надзвичайно важливо!» - Тару Джейн, старший менеджер з нових продуктів, Akums Drugs and Pharmaceuticals.

Ми з народом України

Виконуючи свою роль в об'єднанні міжнародних співтовариств, CPHI не з чуток знає, що прогрес та вирішення проблем відбуваються завдяки спільній роботі, а не один проти одного. Ми твердо підтримуємо народ України, насамперед наших клієнтів та партнерів та їхніх близьких у регіоні, а також усіх, хто виступає за гармонію, єдність та просування до світу.

Повну інформацію про виставку можна дізнатись на сайті

Реєстрація за посиланням