Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

CPhI Barcelona 2023

CPHI Barcelona - це найкращий 3-денний захід, створений для професіоналів фармацевтичної галузі, таких як ви, щоб розкрити їхній максимальний потенціал. Приєднуйтесь до нас у жовтні цього року, щоб навчатися, налагоджувати зв'язки та співпрацювати з найкращими представниками фармацевтичного бізнесу в самому серці фармацевтичної галузі. Участь у CPHI Barcelona надає вашому бізнесу доступ до неперевершеної мережі професіоналів фармацевтичної галузі, де ви зможете розширити свою мережу та знайти нових постачальників, і все це під одним дахом.

Зустріньтеся та спілкуйтеся з понад 1800 експонентами найвищого рівня на виставковому майданчику, які готові продемонструвати свої інноваційні рішення, передові технології та революційні ідеї. Отримайте натхнення, дізнавшись про останні розробки в нашій галузі з перших вуст, і спілкуйтеся з найяскравішими умами фармацевтики на нашому жвавому ринку стартапів. Орієнтуватися в цьогорічному заході легше, ніж будь-коли, тож ви можете максимально використати свій час.

Fira Barcelona

Цьогорічний майданчик є яскравим прикладом інновацій у дизайні, архітектура якого продумана таким чином, щоб зробити величезний простір зручним для користувачів з усім необхідним для виставкового залу світового класу - від найсучасніших конференц-залів до піднятих подіумів, що дозволяють оглянути кожну залу з висоти пташиного польоту та отримати уявлення про розташування на місцевості. Зал 8.0 - це наша флагманська зона сталого розвитку, що знаменує собою оновлену прихильність до більш сталого майбутнього для наших заходів.

Нехай кожна хвилина буде на рахунку

CPHI Barcelona - це найбільша фармацевтична подія року, що дає вам ідеальну можливість відкрити для себе інновації з перших рук, дізнатися про нові тенденції в режимі реального часу та зустрітися з візіонерами завтрашнього дня віч-на-віч. Приєднуйтесь до нас у самому серці фармацевтичної галузі, щоб поспілкуватися з професіоналами, які будують більш стійку бізнес-модель та спільноту для майбутнього. Основна перевага об'єднання фармацевтичного світу на одному виставковому майданчику полягає в тому, що ви можете цінувати кожну хвилину, зустрічаючись з усіма учасниками ланцюжка поставок на одному заході, заощаджуючи свій час і зменшуючи власну потребу в поїздках протягом року.

Почніть з сильного

Наш Start-Up Market - це нове видання нашого заходу, що об'єднує свіжі ідеї, інноваційні рішення та креативних мислителів з усталеним фармацевтичним бізнесом для співпраці та досягнення успіху. Обов'язково приєднуйтесь до нас у жовтні, щоб скористатися неперевершеним доступом до безмежних можливостей, досвіду та інновацій.

CPHI Event App

Наш спеціальний додаток Event App - це ваш особистий помічник у нетворкінгу, який без зусиль збирає цінні контактні дані та централізує їх у легкодоступному цифровому просторі. Цей інтелектуальний інструмент гарантує, що ви ніколи не втратите контактну інформацію нового партнера, допомагаючи вивести ваш бізнес на новий рівень.

Повну інформацію про виставку можна дізнатись на сайті

Реєстрація за посиланням

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт