Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

CPHI Milan 2024

15 серпня 2023 року CPHI, фармацевтична конференція, яка охоплює все у фармакологічному спектрі, від інгредієнтів до упаковки, оголосила, що повернеться до Мілана, Італія, у 2024 році. Глобальна фармацевтична виставка проходитиме у Fiera Milano з 8 по 10 жовтня. , 2024.

Згідно з прес-релізом Informa, організаторів заходу, очікується, що захід 2024 року матиме рекордну відвідуваність завдяки великій кількості міжнародних відвідувачів і швидкому збільшенню відвідувачів з великих азіатських фармацевтичних центрів. Захід раніше проводився в цьому місці для CPHI 2022.

«Ми раді повернутися на Fiera Milano, оскільки Італія та регіон Ломбардія широко відомі як один із ключових центрів виробництва фармацевтичної продукції в Європі», — сказав Адам Андерсон, виконавчий віце-президент Pharma, в Informa. «Є дуже мало глобальних локацій з такою глибиною та широтою місцевих та регіональних талантів. Ми очікуємо великої міжнародної відвідуваності та поєднаємо це з інформацією про місцеве та регіональне виробництво. Я дуже радий об’єднати CPHI… з індустрією в Мілані».

«Fiera Milano є ідеальним місцем для проведення глобальної події, як CPHI, яка є важливим принципом цієї галузі та центральною для світової економіки, оскільки регіон Ломбардії є провідним виробником фармацевтичних препаратів», — сказав Роберто Форесті, заступник генерального директора Fiera. Мілан, у випуску. «Що робить Мілан таким привабливим, так це те, що місто має інфраструктуру світового рівня та добре сполучене з країнами Європи, Азії та Північної Америки. Ось чому Fiera Milano продовжує приваблювати масштабні міжнародні події».

https://www.cphi.com/europe/en/home.html

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт