Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

DUPHAT 2023

За останні 26 років DUPHAT відіграє важливу роль у фармацевтичній промисловості регіону MENA. Спочатку задумана як конференція та виставка для підтримки місцевого ринку, сьогодні вона стала провідним регіональним освітнім та нетворкінговим майданчиком для лідерів фармсектора. DUPHAT – це бренд, який широко визнаний ключовими гравцями фармацевтичної галузі. DUPHAT – це фармацевтична подія на Близькому Сході та в Африці, яку не можна пропустити.

DUPHAT прагне надати комплексне рішення для фармацевтичної промисловості. Ця унікальна подія поєднує весь ланцюжок створення вартості фармацевтичної галузі від постачальників сировини до виробників готових лікарських форм, дистриб'юторів та аптечних мереж. Конференція забезпечує багатий досвід навчання від лідерів галузі, дослідників та спілкування з колегами. Виставка, що демонструє інновації галузі та створює бізнес для її учасників.

Фармацевтичний сектор відіграє важливу роль у розвитку охорони здоров'я після пандемії COVID і країни намагаються забезпечити свої основні потреби самостійно. Великі зміни державної політики на Близькому Сході щодо охорони здоров'я роблять DUPHAT ключовою подією для всіх керівників вищої ланки та фармацевтів фармацевтичної галузі.

3-денна фармацевтична конференція, що включає низку ключових наукових сесій, семінарів та вузькоспеціалізованих сесій, що надають всебічний контент, що охоплює різні сегменти фармацевтичної галузі, спеціально призначений для фармацевтів та фахівців фармацевтичної галузі.

Більше 100 лекцій будуть присвячені фармацевтичній промисловості, а також висвітлені останніми політиками та правилами, що регулюють запровадження, безпеку та ефективність ліків у регіоні. Захід також надає вам можливість дізнатися та поділитися ідеями, які покращать майбутнє фармацевтичної та медичної промисловості регіону.

Спеціальна конференція «Регулювання та виробництво лікарських засобів», присвячена новим тенденціям та розробкам у сегменті виробництва та упаковки, а також правилам на ринку.

З прогамою конференції можна ознайомитися на сайті конференції.

https://duphat.ae/

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт