Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Food ingredients Europe 2022

Якщо є одне місце, де можна відкрити для себе тисячі інгредієнтів, альтернатив та інноваційних рішень для продуктів харчування та напоїв, налагодити нові партнерські відносини з постачальниками або покупцями, поспілкуватися з експертами та лідерами, залучити нових потенційних клієнтів, отримати доступ до кількох годин контенту присвяченого гарячим тенденціям, і стати частиною спільноти, просуваючи зміни та інновації для створення стійкого продовольчого майбутнього, це Fi Europe.

Цього року приєднуйтесь до нас у абсолютно новому місці в самому серці Парижа — Paris Expo Porte de Versailles, щоб зробити все це і багато іншого.

Конференція проходитиме онлайн в перший тиждень заходу і, як і раніше, буде доступна на запит під час очного заходу. Програма зосереджена на ключових галузевих темах та призначена для професіоналів харчової промисловості, що працюють в :

  • Розробка нового продукту
  • Дослідження та розробки
  • Наукова діяльність
  • Технологія виробництва
  • Інновації
  • Маркетинг продукту
  • Управління продуктом

Онлайн-захід проходитиме з 28 листопада по 8 грудня 2022 року з можливістю бути присутнім з будь-якої точки світу. Якщо ви не можете подорожувати або не брали участь у минулому, це чудова можливість познайомитися з Fi Europe.
Онлайн-платформа дасть вам можливість створити свій профіль, шукати постачальників та вихідні інгредієнти, взаємодіяти з іншими через чат або відеозустріч та отримувати доступ до контенту в режимі реального часу або на запит.

Офлайн-захід - Paris Expo Porte de Versailles 1 пл. de la Prte de Versailles, 75015 Париж, Франція.

Завітайте на сайт заходу, щоб дізнатися більше.

https://www.figlobal.com/

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт