Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

interpack 2023

Вже з 4 до 10 травня 2023 року повернеться унікальна атмосфера у виставкові павільйони Дюссельдорфа, які під час interpack стануть майданчиком для демонстрації глобальної пакувальної та пов’язаних з нею галузей. У повністю заповнених 18 виставкових павільйонах галузь продемонструє всі свої інновації. Близько 2 700 учасників виставки з усього світу представлять передові технології та тенденції пакування на кожному з етапів формування ланцюжка вартості. Після шестирічної перерви, що сталась через з пандемією, на ринку з’явилися численні нові розробки.

interpack пропонує широкий спектр найважливіших рішень для розв'язання питань, які стоять перед галуззю у 2023 році та постануть у майбутньому. Наприклад, використовуючи економіку замкненого циклу, управління ресурсами, цифрові технології та безпеку продукції стає можливо сфокусувати увагу на проблемах майбутнього і відобразити, який вплив такі мега тенденції як зв'язок, безпека та сталість зроблять на пакувальну галузь, яка знаходиться у стані постійного розвитку, а також які саме інновації зіграють вирішальну роль.

Програма виставки також включає численні спеціальні пропозиції, а саме лекційний форум «У центрі уваги та тенденцій», зону стартапів interpack, спільний стенд Co-Packing, кілька церемоній нагородження за захоплюючі інновації у пакувальній галузі, «SAVE FOOD Highlight Route» та їх нові підходи у боротьбі з глобальними втратами та харчовими відходами, просуванням жінок – «Унікальні жінки у Пакувальній Галузі» та «Пізня ніч» впродовж дня у студії Tightly Packed TV.

https://www.interpack.com/

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт