Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

KIHE 2023

28-а Казахстанська Міжнародна виставка "Охорона здоров'я" – KIHE 2023, яка відбудеться з 17 по 19 травня до КЦДС "Атакент" за адресою: м. Алмати, Казахстан.

ОСНОВНІ ФАКТИ ВИСТАВКИ:

  • Казахстанська Міжнародна виставка «Охорона здоров'я» - KIHE є найбільшим демонстраційним майданчиком досягнень у галузі наукової і практичної медицини та фармацевтики у Центральній Азії та щорічно об'єднує лікарів різних спеціальностей, фармацевтів, представників влади та бізнесу з різних країн.
  • Щорічно у виставці беруть участь виробники та постачальники медичного обладнання, апаратів, витратних матеріалів для клінік та лабораторій; медичних виробів різного призначення; обладнання для виробництва, пакування та маркування фармацевтичних препаратів та ін.
  • Паралельно з виставкою проходять міжнародні форуми, конференції, круглі столи та майстер-класи за участю представників державних органів, бізнесменів, керівників медичних закладів та фармацевтичних підприємств.
  • Експонентами 2022 року виступили 202 компанії з Австрії, Великобританії, Німеччини, Казахстану, Китаю, Литви, Пакистану, Польщі, Чеської Республіки та Узбекистану. Окрім присутності експонентів із 12 країн світу, на майданчику події були присутні 8 колективних стендів з білорусі, росії, Чеської Республіки. 66 компаній взяли участь у виставці вперше.
  • 45% учасників – це вітчизняні виробники та постачальники. Міжнародні компанії та виробники склали 55% від загальної кількості учасників, для них проект KIHE став відправною точкою на казахстанський ринок, що дозволяє розширити географію продажів та суттєво збільшити обсяги поставок до Казахстану.
  • Відвідувачі з числа лікарів різних спеціальностей , фармацевтів, представників бізнесу відзначили якісне наповнення експозиції та кількість представлених інноваційних рішень у галузі медичної техніки, лабораторного обладнання.
  • Проєкт KIHE відбувається за офіційної підтримки Міністерства охорони здоров'я Республіки Казахстан, Акімата Алмати, КДУ «Управління громадського здоров'я Алмати», Асоціації міжнародних фармацевтичних виробників у РК, Євразійської Медичної Асоціації, Асоціації підтримки та розвитку фармацевтичної діяльності РК.

https://kihe.kz/

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт