Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

KIHE-2022

Понад 25 років Казахстанська Міжнародна виставка «Охорона здоров'я» - KIHE є найбільшим демонстраційним майданчиком досягнень у галузі наукової та практичної медицини та фармацевтики у Центральній Азії та щорічно об'єднує лікарів різних спеціальностей, фармацевтів, представників влади та бізнесу з різних країн.

Щорічно у виставці беруть участь виробники та постачальники медичного обладнання, апаратів, витратних матеріалів для клінік та лабораторій; медичних виробів різного призначення; обладнання для виробництва, пакування та маркування фармацевтичних препаратів та ін.

Паралельно з виставкою проходять міжнародні форуми, конференції, круглі столи та майстер-класи за участю представників державних органів, бізнесменів, керівників медичних закладів та фармацевтичних підприємств.

Проект KIHE проходить за офіційної підтримки Міністерства охорони здоров'я Республіки Казахстан, Акімата Алмати, КДУ «Управління громадського здоров'я Алмати», Національної медичної асоціації та Євразійської медичної асоціації.

У 2019 році у виставці взяли участь понад 233 компанії з 21 країни, у тому числі з Білорусі, Великобританії, Угорщини, Німеччини, Індії, Індонезії, Італії, Казахстану, Канади, Китаю, Латвії, Литви, Польщі, Росії, Туреччини, України, Фінляндії, Чеської Республіки, Швейцарії, Південної Кореї та Японії. Учасники представили досягнення наукової та практичної медицини, обладнання та технології для фармацевтичної галузі.

Загалом кількість закордонних експонентів становила 61% від загальної кількості учасників виставки. Нарівні із зарубіжними виробниками у виставці взяли участь і вітчизняні компанії, частка яких в експозиції склала 39%. Інтерес з боку казахстанських компаній зростає з кожним роком, так у 2018 році у виставці KIHE взяли участь 70 компаній, у 2019 – 91 вітчизняна компанія.

Генеральним партнером виставки KIHE 2019 виступила компанія «ОрдаМед Центральна Азія», партнером реєстрації – ТОВ «МедЕксперт Євразія».
Виставку відвідали понад 3200 фахівців з Казахстану, Киргизстану, Росії та інших країн.

З успіхом пройшли Форум Almaty MedInvest, Казахстанська конференція «Стан та перспективи розвитку казахстанської фармацевтичної галузі», майстер-класи та семінари компаній-учасниць. Загалом у рамках виставки у трьох залах паралельно пройшли понад 20 практичних семінарів та презентацій. На стендах учасників було організовано понад 35 заходів.

https://kihe.kz/