Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Конференція "Практичні аспекти фармаконагляду в Україні"

21 вересня АФОРУМ та PharmEducation.PRO зберуть представників влади та провідних експертів галузі фармаконагляду в центрі столиці (конференц-зал 1, вул. Хрещатик, 25) для обміну досвідом і поширення найкращих практик та ініціатив для покращення стану пацієнтів.

Конференція є унікальним майданчиком з фокусом тільки на практичні аспекти фармаконагляду. Спікерами якої є виключно провідні фахівці індустрії та налічує більш як 100 учасників.

Спонсорами конференції є:

Компанія DrugCards, яка надає комплексні рішення для автоматичного моніторингу медичної літератури та роботи з побічними реакціями, покликане допомогти фармацевтичним компаніям зменшити витрати і оптимізувати рутинні процеси та забезпечити якість і відповідність регуляторним вимогам. DrugCards також надає сервісні послуги з фармаконагляду та консалтингу.

Otipharm Research – українська компанія, що надає експертизу у фармацевтичній галузі, яка базується на накопиченому досвіді. Компанія є інститутом експертності у фармі, що створює регуляторні продукти та надає комплексний спектр послуг для фармацевтичних компаній.
Компанія має розгалужену мережу партнерів на різних фармацевтичних ринках і значний успішний досвід роботи з європейськими, азійськими та українськими компаніями в проєктах різної складності та масштабу.

Зі списком спікерів та програмою конференції можна ознайомитися за посиланням.

Формат заходу: офлайн + онлайн.

Умови участі:
6000 грн - онлайн.
8000 грн - в залі.

Реєстрація за посиланням.

https://aforum.info/

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт