Объективный информационный канал
для профессионалов отрасли

Міжнародна спеціалізована виставка обладнання, сировини та технологій для фармацевтичного виробництва PharmTech & Ingredients Ukraine

З 6 по 8 жовтня 2021 року у Міжнародному виставковому центрі відбудеться  виставка PharmTech & Ingredients Ukraine 2021 – це унікальна можливість поринути у світ передових вітчизняних та зарубіжних технологій. Близько 70 українських та іноземних виробників обладнання, сировини та технологій для виробництва фармацевтичних препаратів, БАДів та косметики представлять понад 300 торгових марок та світових брендів.

Генеральний партнер виставки –  компанія «Михаил Курако».

Серед учасників – лідери вітчизняного та іноземного фармринку: ХімМікс, Фарммаш, Кабельфармтехніка, Філт-тек, Стройторгсервіс, IMCoPharma a.s., Сінофармтех, Printing International, СВС-Арта, Карбіон, Євроджет, Engenium Group та інші.

Інформаційний партнер – журнал "Фармацевтическая отрасль", інтернет-каталог обладнання www.cphem.com

Встановлення ділових контактів між виробниками, постачальниками обладнання і технологій для фармвиробництва, обмін досвідом між фахівцями відбуватиметься за тематичними напрямками виставки:

  • Виробниче фармацевтичне обладнання
  • Лабораторне обладнання
  • Пакувальне обладнання та упаковка
  • Підготовче устаткування
  • Фармацевтична сировина та інгредієнти
  • Cosmo виробництво
  • Логістика і склад
  • «Чисті приміщення»

Синергія науково-технологічного потенціалу фармацевтичної промисловості очікується на конференціях, семінарах та презентаціях обладнання в рамках PharmTech Conference за ключовими напрямами:

Насичена ділова програма PHARMTech Сonference передбачає використання найбільш авторитетної платформи  для професійних зустрічей, тестування та  просування сучасного фармацевтичного обладнання та технологій, пошуку спільних рішень на  актуальні  виклики  часу, в тому числі створених світовою пандемією COVID-19. Нові формати бізнес-заходів запропонують поглибитися в актуальні питання сучасного стану фармвиробництва та Cosmo-індустрії. На відвідувачів очікує безкоштовна участь у семінарах, що висвітлюватимуть теми: «Актуальні питання процедури успішної державної реєстрації лікарських засобів та оцінки медичних технологій в охороні здоров'я», «Ефективні тендерні закупівлі в медичній, фармацевтичній та лабораторній сферах», «Нові горизонти pharma R&D. Перспективні напрямки розробки лікарських засобів на найбільш актуальних прикладах», «Медичні вироби & Лікарські засоби & Інші вироби. Межа визначень», «GMP в фармвиробництві», «Сучасні методи інструментального та хімічного аналізу».

Організатор – Premier Expo, Україна, Hyve Group PCL, Великобританія

Вхід вільний, за умови попередньої реєстрації з промокодом FO21 на сайті www.pharmtech.com.ua

Чекаємо всіх проактивних та професійних 6-8 жовтня 2021 року в Міжнародному Виставковому Центрі

м. Київ, Броварський пр-т, 15

Детальна інформація:

Тел. / Факс: +380 (44) 496-86-45 (вн. 273)

+38 068 036 82 92

pharmtech@pe.com.ua

www.pharmtech.com.ua