Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Перший міжнародний фармацевтичний форум в Узбекистані

На виконання висунутих главою нашої держави завдань щодо підтримки місцевих виробників фармпродукції, збільшення обсягів її локалізації та експорту, реалізації проектів у співпраці з великими закордонними компаніями, Агентство з розвитку фармацевтичної галузі виступило з ініціативою проведення у Ташкенті Першого міжнародного фармацевтичного форуму.

Захід обіцяє стати майданчиком для обміну передовим досвідом та практиками, інноваційними методами та технологіями представників міжнародних та локальних виробників, регуляторів, дистриб'юторів, аптечних мереж та експертів ринку.

На форумі буде розглянуто питання розвитку фармацевтичної галузі Узбекистану, її інвестиційних можливостей, локалізації виробництв, створення спільних підприємств. Особлива увага буде приділена темам державної політики щодо розвитку галузі та заходів підтримки локальних виробництв, впровадженню стандартів GMP, GVP, GDP у фармацевтичну галузь РУз. Учасники дізнаються також про процеси ціноутворення на лікарські препарати, цифрове маркування та систему моніторингу руху лікарських препаратів.

У роботі форуму візьмуть участь відповідальні особи міністерств інвестицій та зовнішньої торгівлі, охорони здоров'я Республіки Узбекистан, Агентства з розвитку фармацевтичної галузі при МОЗ РУз, фахівці податкового, митного та антимонопольного комітетів, а також представники посольств РФ, Білорусі, Франції, торгових представництв, дистриб'ютори.

Форум відбудеться 15-16 червня 2022 року в конференц-залі готелю Hyatt Regency Tashkent (Узбекистан, м. Ташкент, вул. Навої, 1А).