Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Pharmapack 2023

Pharmapack являється європейським центром фармацевтичної упаковки та пристроїв для доставки ліків. Подія, що відбувається щорічно в Парижі, об’єднує понад 5000 відвідувачів і понад 300 експонентів протягом двох днів інновацій, спілкування та навчання.

  • ІННОВАЦІЇ: Такі інноваційні функції, як галерея інновацій, інноваційні тури та нагороди Pharmapack, дають учасникам можливість глибоко ознайомитися з найбільш передовими компаніями та новаторськими продуктами, розробленими за останні 12 місяців.
  • НЕТВОРКІНГ: Європейське місце зустрічі представників індустрії доставки та пакування ліків, можливості Pharmapack для особистого спілкування в режимі он-лайн спрощують роботу по зламанню льоду та створенню нових ділових партнерств.
  • ПОШУК ДЖЕРЕЛ: Відвідувачі можуть ознайомитись із сотнями експонентів – як онлайн, так і на місці в Парижі – які пропонують широкий спектр рішень, що охоплюють упаковку для фармацевтичних препаратів і ланцюг доставки ліків.
  • ОСВІТА: Від конференцій до навчальних лабораторій тощо – онлайн-освітні можливості Pharmapack дозволяють відвідувачам розширити та оновити свої галузеві знання, приєднавшись до них у прямому ефірі або за запитом у зручний для них час.

Очний захід Pharmapack Europe відбудеться в Paris Expo, Porte de Versailles - Hall 7.2 | Париж, Франція, з 1 по 2 лютого 2023 року. Тут ви можете особисто відвідати подію, щоб зустрітися зі своїми колегами віч-на-віч, поспілкуватися, отримати інноваційні рішення та відвідати сеанси живого вмісту.

Окрім особистої події, ви матимете доступ до онлайн-конференції та спілкування - 18 січня – 17 лютого 2023 р.

https://www.pharmapackeurope.com/

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт