Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Pharmapack 2024

Pharmapack - єдиний в Європі захід, присвячений фармацевтичному пакуванню та доставці ліків. У нас є репутація, що дає змогу зв'язати вас із понад 5000 відвідувачів і понад 300 інших експонентів на два дні інновацій, нетворкінгу та навчання в Парижі. Позиціонуйте свою компанію поруч із найбільшими підприємствами в галузі комерційного пакування сьогодні.

Залучаючи високоякісну аудиторію з усього світу, Pharmapack об'єднує провідних міжнародних постачальників паковання та пристроїв для доставки ліків з особами, які приймають рішення у фармацевтичній галузі.

З 24 по 25 січня 2024 року Pharmapack запропонує вам 2 нові зони, щоб розширити наш захід і створити простір для інновацій та еволюції, які наші експоненти привнесли на ринок.

Дві нові зони - це послуги з пакування, а також павільйон Франції та Швейцарії.

Зона пакувальних послуг

Об'єднання компаній з маркетингу, CDMO і контрактних пакувальних компаній, що працюють у сфері комерційної фармацевтичної упаковки, для демонстрації свого досвіду і послуг.

У 2021 році обсяг світового ринку контрактного фармацевтичного пакування оцінювали в 31,57 млрд доларів США, а до 2030 року очікується, що він становитиме близько 57,07 млрд доларів США. Цей зростаючий ринок отримав власну зону в Pharmapack від CPHI.

Павільйон Франції та Швейцарії

У той час як інші нові зони призначені для певних секторів, французький і швейцарський павільйон є більш комплексним, оскільки його основна мета - з'єднати французькі та швейцарські фармацевтичні компанії. Незалежно від вашої галузі знань, чи ви є французькою або швейцарською компанією, ви можете виставлятися тут і позиціонувати себе в самому серці фармацевтики.

Реєстрація за посиланням

https://www.pharmapackeurope.com/

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт