Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

PharmaTECH Kazakhstan 2022

Дні охорони здоров'я в Нур-Султані – наймасштабніший комплексний проект у Казахстані в галузі охорони здоров'я, медицини та фармацевтики.

З 26 по 28 жовтня 2022 року в Нур-Султані на території МВЦ «EXPO» пройде низка виставково-конференційних заходів, спрямованих на сприяння реалізації національних проектів у галузі розвитку вітчизняної охорони здоров'я, фармацевтичної промисловості та забезпеченні громадян якісним медичним обслуговуванням та безпечними, ефективними та доступними лікарськими препаратами.

Експозиційний майданчик об'єднає дві міжнародні виставки: «Охорона здоров'я» – Astana Zdorovie та «Обладнання, сировина та технології для фармацевтичної промисловості» – PharmaTECH Kazakhstan.

Протягом 18-ти років Astana Zdorovie виступає найрезультативнішим столичним виставковим майданчиком для вітчизняних та міжнародних виробників і постачальників медичної техніки та обладнання, витратних матеріалів, товарів медичного призначення та медичних послуг. Участь у виставці вже підтвердили компанії Aesthetics Group, BTL Kazakhstan, Oasis Group Distribution, LAB Industry, ORDAMED, QMP Qazmedpribor, Registrarius, Каз Мед Пром, Медікал-Сервіс Казахстан, МЕДРУГ, Медіана-Фільтр НПК, Медфармсервіс ІВФ терапія LONGEST та інші. Роком раніше виставка з успіхом зібрала на своєму майданчику 85 компаній з білорусі, Німеччини, Грузії, Індії, Казахстану, Китаю та росії, у церемонії відкриття взяли участь Заступник Прем'єр-Міністра РК Є. Тугжанов, Міністр Охорони здоров'я РК А. Гініат, Голова Правління «СК-Фармація» Е. Іскалієв.

Протягом останніх років спостерігається глобальна тенденція до збільшення частки державних ресурсів, які йдуть на розвиток вітчизняної охорони здоров'я. Змінюється інфраструктура, якість кадрового галузевого складу, лікарське та фармацевтичне забезпечення. Так, за підсумками першого кварталу поточного року капітальні інвестиції у сфері охорони здоров'я та соціальних послуг РК збільшились на 37,3% за рік, до 33,6 млрд. тг. ІФО становило 132,3%. Значно зросли вкладення з місцевого бюджету (вдвічі, до 9,6 млрд тг) та банківські кредити (на 43,4%, до 1,8 млрд тг). У зв'язку з цим участь у виставці Astana Zdorovie 2022 є перспективною основою для розвитку бізнесу в Казахстані.

PharmaTECH Kazakhstan – вперше створений унікальний виставковий майданчик, який сприятиме налагодженню співпраці з глобальними фармкорпораціями, залученню інвестицій у розвиток фармацевтичного виробництва в Казахстані, збільшення експортного потенціалу вітчизняної фармацевтичної продукції, нарощування наукового та кадрового потенціалу, розширення обсягів та номенклатури офтейк-контрактів із вітчизняними виробниками. Розділи виставки охоплюють весь процес фармацевтичного виробництва — від розробки проекту та постачання обладнання до забезпечення сировиною, упаковки та транспортування готових виробів.

На сьогоднішній день вітчизняна фармацевтична промисловість завдяки ефективним заходам державної підтримки має величезний потенціал для вигідних інвестицій. Як зазначив Президент Республіки Казахстан Касим-Жомарт Токаєв у своєму Посланні народу Казахстану «Єдність народу та системні реформи – міцна основа процвітання країни», на сьогоднішній день у забезпечення національної безпеки країни особливої ​​важливості набуває питання збільшення частки лікарських засобів та медичних виробів вітчизняного виробництва до 50 % вже до 2025 року.

Протягом трьох днів на експонентів чекає максимально велика кількість ділових контактів та переговорів з потенційними партнерами з числа вузькоспеціалізованих відвідувачів. Традиційно в рамках виставок буде широка ділова програма, яка стане корисним хабом для презентації інновацій та можливостей медичної та фармацевтичної галузей, а також обміну досвідом між вітчизняними та закордонними фахівцями. Крім тренінгів та семінарів учасників, 26 жовтня відбудеться II Міжнародний форум з медичної техніки «MedTech», а 27 жовтня відбудеться II Міжнародний фармацевтичний форум «Global Pharm». У форумах заплановано виступи представників галузевих міністерств та асоціацій, топ-менеджерів великих світових компаній та вітчизняних виробників. Аудиторію форумів складуть світові експерти-практики з питань фармацевтики, вчені та практикуючі лікарі, казахстанські та закордонні підприємці.

Крім виставок та ділової програми, у дні охорони здоров'я в Нур-Султані заплановано проведення Круглого столу за участю Прем'єр-міністра Казахстану та CEO великих компаній в онлайн режимі, також пройдуть b2b та b2c зустрічі, будуть підписані меморандуми про співпрацю.

Виставки Astana Zdorovie та PharmaTECH Kazakhstan проводяться за підтримки Міністерства охорони здоров'я Республіки Казахстан, Акімата міста Нур-Султан, Управління громадського здоров'я міста Нур-Султан, ТОВ «СК-Фармація», Асоціації міжнародних фармацевтичних виробників, Асоціації підтримки та Асоціації підтримки. Форуми «MedTech» та «Global Pharm» організовані компанією QBP за підтримки e-forum.net.

www.pharmatechexpo.kz

www.astanazdorovie.kz