Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Школа контрольних майстрів та контролерів відділу контролю якості

Практичні рекомендації та підходи до організації роботи в рамках чинних правил GMP, документальне оформлення.

Формат: 3 дні, 12 академічних годин.

Час проведення: 10.00 – 22.00

Вартість:

– 4950 грн при реєстрації до 05.06.2023 р. (знижка 10%), 990 грн. – 2-й, а третій учасник БЕЗКОШТОВНО!

– 5500 грн. при реєстрації після 05.06.2023 р., 1100 грн. – 2-й, а третій учасник БЕЗКОШТОВНО!

Автор та ведуча: Денисова Віта – лектор-тренер, автор семінарів, консультант з GMP/GDP, аудитор, понад 10 років досвіду роботи у сфері розробки та впровадження фармацевтичної системи якості відповідно до вимог GMP.

Цільова аудиторія: Цей курс буде цікавим та корисним для Уповноважених осіб, керівників та спеціалістів відділу контролю якості, керівників та спеціалістів служб забезпечення (управління) якістю.

Цілі інтерактивного курсу: отримання теоретичних знань та практичних навичок щодо виконання завдань та функцій контрольного майстра та контролера відділу контролю якості фармацевтичної компанії. Даний курс дозволить набути та систематизувати знання щодо всіх етапів контролю якості відповідно до актуальних вимог GMP.

Програма:

1. Відділ контролю якості (ВКЯ) фармацевтичної компанії. Вимоги GMP для організації контролю якості. Місце контролера та контрольного майстра у структурі ВКЯ. Посадові обов’язки та основні функції.

2. Вхідний контроль якості. Відбір проб сировини та допоміжних матеріалів. Процедура, документальне супроводження, ведення записів.

3. Міжопераційний контроль якості. Відбір проб напівпродуктів, проведення постадійного контролю за якістю. Процедура, документальне супроводження, ведення записів.

4. Контроль якості готової продукції. Вибір проб готової продукції. Контрольні та архівні зразки. Процедура, документальне супроводження, ведення записів.

5. Контроль санітарного стану виробництва. Типові невідповідності вимогам GMP, що виявляються під час аудитів процесів контролю якості.

У кожному розділі:

* Кожен питання у форматі:

Відеопрезентація (30 хвилин) + Презентація у pdf + Додаткова онлайн-література + Запитання викладачеві + Завдання до теми Практичні завдання та тренінги.

Відповіді на запитання слухачів.

Для участі потрібна зареєстрована gmail-адреса учасника.

Інформація про інші наші інтерактивні класи є на нашому сайті в розділі ОНЛАЙН-КУРСИ

Подивіться наш ЮТЮБ – розділ ОНЛАЙН-КЛАСИ

https://sttd.com.ua/

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт