Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

XV Міжнародна Медична Виставка «UZMEDEXPO-2023»

З 20 по 22 вересня відбудеться 15-та Міжнародна медична виставка «UZMEDEXPO-2023».

Завдяки Указу Президента Республіки Узбекистан «Про заходи щодо створення додаткових зручностей для діяльності приватного сектора в медицині та підтримки працівників даної сфери» від 11.04.2022 р. в Республіці проводяться реформи, спрямовані на розширення спектру сучасних медичних послуг, подальшого вдосконалення діяльності недержавних медичних організацій а також забезпечення виконання завдань, визначених у рамках відкритого діалогу Президента Республіки Узбекистан із представниками сфери охорони здоров'я.

У зв'язку з цим проведення виставки «UZMEDEXPO-2023» набуває особливої актуальності та є цільовим майданчиком для демонстрації нових розробок медичної техніки та обладнання, лікарських засобів, сучасних витратних матеріалів, інноваційних товарів та послуг медичної галузі. Зокрема, на виставці буде представлено:

• Медичне обладнання для лікарень та клінік. Діагностика;
• Фармацевтика;
• Стоматологія;
• Офтальмологія та неврологія;
• Ортопедія та реабілітація;
• IT-рішення у медицині;
• Медичний туризм та послуги;
• Спеціальний розділ. Краса і здоров'я

Протягом 3-х днів відвідувачі зможуть оцінити можливості та функціонал продукції зарубіжних та вітчизняних компаній, у тому числі дистриб'ютори та виробники медичного обладнання – партнери найбільших світових виробників.
Виставка «UZMEDEXPO» — це наочне свідчення того, що індустрія охорони здоров'я Узбекистану активно розвивається та вдосконалюється.

Щороку офіційну підтримку виставці надають: Міністерство Охорони Здоров'я Республіки Узбекистан; Агентство розвитку фармацевтичної галузі при Міністерстві охорони здоров'я Республіки Узбекистан; Асоціація Представництв Іноземних Фармацевтичних Компаній та Виробників у Республіці Узбекистан; Хокіміят м.Ташкента.

Час роботи виставки: 20 вересня 11.00-17.00; 21 вересня 10.00–17.00; 22 вересня 10.00–16.00.

За додатковою інформацією звертайтесь до організаторів:
ТОВ «International Expo Group»
Телефон: 71 238 59 82
E-mail: info@globalexpo.uz
Facebook: @InternationalExpoGroup
Instagram: @ieg_uz
Веб-сайт: www.ieg.uz

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт