Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, 2021, №4 (87) серпень

Комплексні рішення для фармацевтики

ТОВ «Сінофармтех» визнано одним з найбільших китай ських виробників, що вжепротягом багатьох років спеціалізується на постачанні та продажу фармацевтичного і лабораторного обладнання, витратних матеріалів, субстанцій, а також здійснює проєктування, виробництво, поставку та монтаж «чистих приміщень», модульних заводів, біофармацевтичних виробництв «під ключ». На базі вказаної діяльності ТОВ «Сінофармтех» на­  дає послуги з розробки та впровадження технологічних рішень для підприємств фармацевтичної промисловості.

У рамках здійснюваної діяльності на території Росії, Білорусі, України, Узбекистану, Казахстану та інших країн СНД компанія пропонує такі комплексні послуги:

1. Підбір найбільш відповідного обладнання згідно з вимогами клієнтів як щодо технічних характеристик, так і ціни.

2. Відвідування заводів­виробників для ознайомлення з технічним процесом виробництва продукції, яка зацікавила замовника.

3. Надання клієнтам у повному обсязі інформації щодо технічних характеристик, умов та варіантів експлуатації, а також умов і варіантів поставки продукції, яка викликала інтерес.

4. Оформлення всіх процедур, пов’язаних із доставкою та митним очищенням.

5. Проведення монтажних та пусконалагоджувальних робіт на об’єкті.

6. Здійснення гарантійного та післягарантійного обслуговування поставленого і змонтованого обладнання.

7. Забезпечення відповідного навчання персоналу для роботи на поставленому і змонтованому обладнанні.

8. Надання технічної документації на поставлене обладнання, яка містить керівництво з експлуатації, паспорти, сертифікати і документацію (DQ­IQ­OQ­PQ) для проведення валідації, FAT, SAT, а також інші необхідні документи.

Наша компанія з великим задоволенням та професіоналізмом підбере обладнання за вашими індивідуальними вимогами. А саме:

1. Обладнання для виробництва готових лікарських форм (подрібнювачі, гранулятори, сушилки різних типів, перемішувачі, таблетпреси).

2. Обладнання для випуску готових рідких форм (мийки, стерилізаційні тунелі та сухожарові автоклави, машини для розливу та фасовки, машини для закупорювання флаконів, машини для запайки ампул, ліофільні сушки).

3. Обладнання для виробництва інших форм препаратів (гомогенізатори, тубонаповнювачі, автомати для заповнення аерозолів, автомати для заповнення шприців, автомати для заповнення рідини у блістери, тощо).

4. Обладнання для стерилізації (парові стерилізатори, водяні автоклави, інспекційні автоклави, машини для мийки, машини для стерилізації пробок).

5. Обладнання для пакування (блістерні, картонажні та групові машини, автомати для фасовки гранул у пакет, запаяний із двох і чотирьох сторін, автомати для гвинтового і вакуумного завантаження, автомат для складання, зволоження та пакування серветок).

6. Ємності (реактори та ферментатори). 

7. Обладнання для водопідготовки (встановлення ступінчастого осмосу, дистилятори, гігієнічні трубопроводи та фітинги). 

Це далеко не повний перелік обладнання та послуг, які ми раді вам запропонувати.

НАШІ ПЕРЕВАГИ – ПРОФЕСІОНАЛІЗМ ТА ПОСТІЙНЕ ВДОСКОНАЛЕННЯ МИ ГАРАНТУЄМО ЯКІСТЬ БЕЗ КОМПРОМІСІВ

Наша команда працює для вас та знаходить індивідуальний підхід до кожного.

У своїй діяльності ми забезпечуємо мінімальні терміни доставки, проведення пусконалагоджувальних робіт та навчання персоналу, а також здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування. Завжди допоможемо вам підібрати обладнання, що повною мірою відповідає вашим вимогам як щодо технічних характеристик, так і ціни.

ТОВ «Сінофармтех»

Україна, 03022, м. Київ,
вул. Васильківська, 30, офіс 310
Тел.: (044) 227­28­10;
(067) 490­64­65
Elena198219@ukr.net;
info@sinopharmtech.com.ua
www.sinopharmtech.com.ua

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт