Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, 2022, №4 (93) жовтень

Новинки моделей від LAST Technology на ACHEMA 2022

На ACHEMA 2022 компанія презентувала три абсолютно нові моделі: автоклав Premium RSA 3 в 1, мийку UСW Ace-line та термінальний стерилізатор TS-ROTO. Відвідувачі стенда також змогли побачити стандартний автоклав RSA і дві мийки UCW.

Новинки серед моделей виробництва компанії LAST Technology

Premium RSA 3 в 1

Ця модель – найуніверсальніший тип стерилізаторів серед усіх моделей LAST Technology. В ній поєднано стерилізацію насиченою парою, сумішшю повітря + пари та перегрітою водою.

Машина спроєктована таким чином, що під час стерилізації твердих матеріалів насиченою парою повітря повністю видаляється з камери, аби забезпечити рівномірний розподіл пари та обробку.

Якщо використовують режим повітря + пара, то у камері включаються вентилятори для постійного утворення однорідної суміші. Цей режим призначений для обробки рідин у герметичних пластикових чи скляних контейнерах. Аби запобігти руйнуванню контейнерів під час фази охолодження, в камері підтримується надмірний тиск, щоб збалансувати тиск усередині продукту.

Стерилізація перегрітою водою – це третій процес, доступний у машині. Його застосовують для препаратів у пластикових контейнерах, які деформуються. Аби компенсувати тиск усередині продукту, в камеру вводять стиснене повітря. Перед потраплянням у камеру воно проходить через повністю гідрофобний фільтр із розміром пор 0,22 мк.

Під час роботи з Premium RSA 3 в 1 завдання оператора зводиться лише до завантаження і вивантаження матеріалу та вибору режиму. Всі параметри і процеси контролює точна автоматика, аби запобігати будь-яким помилкам через людський фактор та вчасно повідомляти про несправності.

UСW Ace-line

Цю модель LAST Technology спеціально спроєктувала для виробника стероїдних ліків із метою очищення поверхні від залишків АФІ. Розчин ацетону використовують як розчинник для гідрофобних речовин. Також він малотоксичний і швидко випаровується, тому поверхні швидше висихають.

Однак контакт ацетону з киснем створює вибухову суміш. Також розчин ацетону може самозайнятися при досягненні певної температури. Аби клієнт не проходив через складну систему сертифікації вибухонебезпечного обладнання та не створював спеціальні класифіковані зони для його встановлення, в LAST Technology вирішили піти іншим шляхом та заповнювати камеру мийки азотом. Це інертний газ, який не вибухає і не підтримує горіння.

Під час додаткової стадії інертизації відсоток кисню знижується до такого рівня, що він уже не створює вибухонебезпечної суміші з ацетоном. Додатково під час мийки температуру розчину ацетону підтримують на рівні нижче 45 °C, аби запобігти самозайманню.

TS-ROTO

Цей тип обладнання для термінальної стерилізації використовують у двох випадках. По-перше, коли продукт у флаконах, ампулах або BFS може коагулювати під впливом термічного процесу. Таким чином, обертання може підтримувати постійний рух продукту та уникати його коагуляції. По-друге, коли продукт може розшаровуватися через його фізико-хімічні властивості. У цьому випадку обертання підтримує гомогенність суміші під час процесу стерилізації.

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт