Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, 2023, №6 (99) листопад

Особливості застосування фільтра-осушувача в ізоляторі

Ізолятори, оснащені фільтрами-осушувачами, зазвичай встановлюють на вихідному отворі фільтра-осушувача з основною метою – захистити операторів під час виконання операцій, що супроводжуються викидом сильнодіючих сполук.

Це рішення добре підходить для продуктів, які потребують рівня захисту OEB 3 і OEB 4. Забезпечення захисту подібного рівня потребує виконання спеціальних процедур і застосування засобів індивідуального захисту для таких операцій, як заміна вакуумного фільтра або фільтрувальної пластини/тканини після очищення, а також перевірка якості очищення всередині фільтра-осушувача.

Чи підходить це для бар’єрного захисту до 10 нг/м3?

Ні, цей цільовий показник ефективності захисту (англ. Containment Performance Target – СРТ) вимагає більшого захисту, наприклад, під час скидання основи фільтра. Компанія FPS добре знайома із цим застосуванням, а спеціальна конструкція ізолятора, розроблена її фахівцями, дозволяє замовникам отримати доступ до основи плити фільтра в умовах повного захисту завдяки рукавичкам. Це робить перевірку очищення та заміну тканини фільтра легшою та набагато швидшою, що сприяє підвищенню ефективності та скороченню тривалості процесу, а також зростанню його продуктивності.

Спеціальна конструкція фільтра виробництва компанії FPS дозволяє операторам отримати доступ до:

 • рукава фільтра пилозбірника;
 • фільтрувальної тканини та основи плити фільтра-осушувача;
 • розвантажувального жолоба, конусного млина (за його наявності) і дозувального клапана.

Вертикальне встановлення та розвантаження створюють для операторів набагато більше гнучкості та зменшують їхню втомлюваність, оскільки їм не потрібно переміщувати важкі мішки, наприклад, по підлозі.

Корпус оснащений натискними кнопками, а зв’язок із централізованою DCS дозволяє дистанційно керувати процесом миття (CIP), а також контролювати сигнали тривоги та стан машини.

Потреби замовника:

 • Універсальність.
 • Проточний процес подрібнення.
 • Можливість дозування в мішок різних видів продукту.
 • Гарантовано високий ступінь захисту під час виконання всіх операцій (виробництво, очищення та технічне обслуговування).

Спеціальне рішення від компанії FPS:

 • Вертикальне вивантаження та спеціальна форма й конструкція камер ізолятора забезпечують повний доступ до всіх внутрішніх частин ізолятора.
 • Вбудований конусний млин на розвантажувальному жолобі має номінальний тиск 10 бар (спеціальна конструкція).
 • Модульний клапан-метелик має номінальний тиск
  10 бар, що запобігає створенню містків з продукту та забезпечує точність дозування в мішок.
 • Жорсткий ізолятор встановлений на корпусі пиловловлювача, фільтрі-осушувачі – на перехідній камері з портом RTP, камера для розпакування та шлюз для утримання одиниць нанограм. Опорна плита фільтра-осушувача розташована всередині основної ізоляторної камери на середньому рівні.
 • Надійна конструкція забезпечує вертикальне розвантаження і гарантує максимальну універсальність щодо розміру партії та асортименту продукції.

Регіональний представник «Бютлер & Партнер»
https://butlerpartner.com/

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт