Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, , Інше

GKB 2100: герметизація капсул стала простішою

Препарати для застосування в онкології, засоби для фітофармацевтики та БАДи – попит на тверді капсули з рідким наповненням постійно зростає. Для забезпечення герметизації капсул потрібне додаткове ущільнення, яке часто називають бандажуванням. Компанія Syntegon представляє надійне рішення цієї задачі – GKB 2100.

З допомогою капсулятора з можливістю бандажування GKB 2100 Syntegon додає до свого портфоліо ще одну важливу технологію для виробництва наповнених рідиною твердих капсул, демонструючи компетентність компанії як постачальника технологічних рішень.

Герметизація капсул є важливою стадією процесу, яка потрібна не тільки для звичайних твердих капсул, виготовлених із желатину. Капсули з гідроксипропілметилцелюлози (скорочено HPMC) або Pullulan також мають бути герметично закриті. Сьогодні це дуже затребувані матеріали, що відповідають тенденції щодо веганських альтернатив. Капсулятор GKB 2100 – це нова бандажна машина, що здатна герметизувати всі типи капсул із продуктивністю до 125 000 шт/год.

Дбайливе поводження та максимальна стабільність процесу

«З допомогою капсулятора GKB 2100 ми пропонуємо замовникам особливо надійний і водночас адаптивний процес», – пояснює Matthias Mössinger, головний експерт підрозділу Pharma Solid компанії Syntegon. На першому етапі роликова система обережно направляє капсули в зону герметизації, де проходить їхнє надійне двошарове запечатування. Потім капсули надходять на ділянку сушіння, де відбувається сушка бандажа в сегментованих зонах за допомогою кондиціонованого повітря. Найважливіше те, що параметри сушки можна до певної міри вільно налаштовувати.

Зручність і обслуговування з одного джерела

Очевидно, що зручність є головним пріоритетом для Syntegon. Тому капсулятор GKB забезпечує легку зміну форматних частин в зонах запечатування та сушіння без застосування додаткових інструментів. Крім того, зрозуміло організований машинний інтерфейс HMI з 21-дюймовим сенсорним екраном і хороша видимість процесу, завдяки вбудованим великим скляним панелям, полегшують щоденну експлуатацію. Підхід компанії до надання комплексного спектра послуг дає змогу не лише отримати потрібне обладнання з детальними консультаціями щодо процесу, але й допомогти підібрати рідину для бандажування залежно від властивостей продукту, яким потрібно наповнити капсули.

Додаткова перевага: підтримка за фіксованою ціною

Як і для всього іншого обладнання, компанія Syntegon пропонує також послуги з обслуговування бандажної машини GKF, що забезпечує основу для ефективного управління обладнанням і обслуговування за фіксованими цінами. Це допоможе замовникам підприємств фармацевтичної та харчової галузей промисловості знизити виробничі ризики, прогнозувати витрати на обслуговування та спростити складні процеси, що дозволить їм зосередитися на своїй основній діяльності.

Рішення Synexio також може бути додано до обслуговування. Це нове хмарне програмне рішення збирає, оцінює та візуалізує машинні та виробничі дані. Компанія Syntegon пропонує рішення Synexio у трьох послідовних варіантах.

За матеріалами
www.syntegon.com

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт