Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, Інше, WEB only

Компанія Syntegon розширює свій бізнес із фармацевтичної обробки та пакування

Компанія Syntegon розширює свій бізнес із фармацевтичної обробки та пакування шляхом придбання компанії Azbil Telstar, яка на сьогодні є частиною японської корпорації Azbil Corporation. Telstar зі штаб-квартирою в Террасі (Барселона), Іспанія, є виробником і постачальником обладнання для глобальної галузі науки про життя та здоров’я. Компанія налічує 900 співробітників, виробничі підприємства в Іспанії, Китаї та Великобританії, а також інженерні, торгові та сервісні офіси по всьому світу, Telstar є значним доповненням до портфоліо Syntegon для обробки рідких фармацевтичних препаратів. Подальші можливості для зростання також з’являться для Telstar як частини Syntegon Group. Syntegon і Azbil підписали угоду про нерозголошення будь-яких фінансових деталей. Угода підлягає схваленню регуляторних органів.

Telstar має потужну досвідчену команду, яка обслуговує клієнтів у сфері фармацевтики, науки про життя та медичні технології у всьому світі, особливо в Південній та Західній Європі, США та Індії. Ліофільні сушарки, а також системи завантаження та розвантаження, включаючи комплексні послуги, є найважливішими вдосконаленнями портфоліо для Syntegon і ідеально доповнюють його провідні рішення для наповнення флаконів та ізоляторів. Ліофільна сушка, також відома як ліофілізація, є звичайним етапом процесу для забезпечення тривалої стабільності ліків, таких як антибіотики, вакцини або біопрепарати. Бізнес Telstar виграє від інтеграції в Syntegon Group з її комплексними рішеннями для фармацевтичної обробки та технології пакування.

З розширеним портфоліо Syntegon матиме ще кращу позицію, щоб пропонувати як виробникам фармацевтичних препаратів, так і маркетинговим директорам безперебійні лінійні рішення з одного джерела. Крім того, сервісна мережа Syntegon буде значно розширена завдяки сервісним інженерам Telstar, додавши географічне покриття, віддаленість і досвід застосування.

Джерело: https://www.syntegon.com/press/set-for-further-growth-syntegon-announces-acquisition-of-telstar

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт