Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, Інше, WEB only

Ляшко представив свого нового заступника

«Сьогодні команда міністерства посилилась. Уряд погодив призначення заступника з євроінтеграції. Радий вітати у нашій команді Марину Слободничекенко!», — написав міністр на своїй сторінці у Facebook.

За словами Ляшка, його новий заступник має «значну експертизу» у нормотворчій діяльності у сфері охорони здоровʼя. Марина Слободничекенко час працювала над адаптацією законодавства України до положень права Європейського Союзу та розуміється на євроінтеграційних процесах та їхніх особливостях з погляду зони відповідальності міністерства охорони здоровʼя.

З відкритих джерел про Марину Слободниченко відомо, що вона є юристом і є засновником спілки «Responsible Gambling Center» («Центр відповідальної гри»), який раніше співпрацював з МОЗ. Донедавна фігурувала як юридичний консультант МОЗ України та, судячи з публікацій на офіційних сайтах, опрацьовувала питання залучення приватних інвестицій у модернізацію медичних закладів.

У 2018 році Марина Слободніченко, будучи партнером юридичної компанії Jurimex, безрезультатно спробувала стати головою НСЗУ. У 2015 році входила до складу робочої групи з удосконалення законодавства про обіг лікарських засобів при МОЗ.

https://thepharma.media/

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт