Marchesini Group візьме участь у Interpack 2026, виставці в Дюссельдорфі, присвяченій світу пакування та процесингу, яка відбудеться з 7 по 13 травня 2026 року. Компанія знову прийматиме клієнтів, постачальників і партнерів у павільйоні 15, стенд A42 1-6, представляючи зони, присвячені сталому розвитку, первинному пакуванню та асептичному наповненню, а також робототехніці, цифровим рішенням, застосуванням штучного інтелекту та простежуваності. Відвідувачів проведуть спеціальним маршрутом, що демонструє технології та послуги, розроблені для задоволення потреб фармацевтичного та косметичного ринків, виходячи за межі сучасного рівня розвитку та зберігаючи орієнтацію на майбутнє галузі.
«interpack 2026 стане важливою можливістю для Marchesini Group представити свої останні інновації, включаючи машину для наповнення та закупорювання неін’єкційних рідин», — коментує Валеріо Солі, генеральний директор Marchesini Group. «Ми також продемонструємо кілька рішень підрозділу Aseptic Business Unit, надаючи видимість нашій постійній співпраці з AST. Сталий розвиток і робототехніка будуть у центрі уваги, оскільки ми підтримуємо наших клієнтів у впровадженні регламенту PPWR, забезпечуючи баланс між безпекою продукту, простежуваністю та можливістю переробки матеріалів».
Однією з головних інновацій цього року стане ORBITA-L — модульна машина для наповнення та закупорювання неін’єкційних рідких продуктів, що має два ключові нововведення: магнітну транспортну систему, яка забезпечує 100% контроль ваги в процесі (100% IPC), та сервопривідний вузол закручування трубки-дозатора, що оптимізує етап закупорювання. Це рішення, представлене вперше, буде розміщене у спеціальній зоні з доступом лише за попереднім записом.
Стенд площею понад 1 500 квадратних метрів також представить кілька флагманських рішень підрозділу Aseptic Business Unit, який пропонує повний спектр технологій для ліній наповнення, призначених для ін’єкційних препаратів. Буде продемонстрована компактна система для автоматизованого наповнення та закривання флаконів, шприців і картриджів, а також моноблочна машина для автоматичної інспекції шприців, оснащена інтегрованими модулями денестингу та ренестингу.
Значна частина стенду буде присвячена сталому розвитку. Marchesini Group представить свою експертизу у розробці машин і виробничих ліній, здатних пакувати продукцію з використанням паперу, мономатеріальних пластиків, матеріалів, придатних до переробки та з вторинною сировиною, а також алюмінію. Останніми роками співпраця з постачальниками та клієнтами призвела до створення спеціальної команди, яка працює над перетворенням вимог регламенту PPWR на реальні можливості для інновацій і зростання.
Для глибшого розкриття цих тем на стенді відбудеться серія виступів, присвячених європейському регулюванню, з акцентом на технологіях, що забезпечують поступову відмову від ПВХ та впровадження перероблюваних мономатеріальних альтернатив для термоформування блістерів і лотків.
Зона сталого розвитку також представить інтегровану роботизовану високошвидкісну лінію для пакування блістерів, повністю виготовлених з поліпропілену, у поєднанні з картонувальною машиною, оснащеною новим автоматичним магазином картону, яка демонструється вперше. Лінія також включатиме систему Line Clearance на основі штучного інтелекту, розроблену компанією SEA Vision, що спеціалізується на системах машинного зору для простежуваності продукції.
Однак сталий розвиток не обмежується лише пакувальними матеріалами. Зобов’язання також поширюється на подовження життєвого циклу машин завдяки компанії Rinova, створеній для надання нового життя оригінальним моделям Marchesini шляхом повного процесу ремануфактурингу. Цей підхід буде продемонстрований наочно: буде представлена відновлена картонувальна машина, зібрана лише на 60%. Протягом днів виставки команда Rinova продовжить її складання безпосередньо на місці, переносячи майстерню на виставку та демонструючи відвідувачам, як відбувається процес ремануфактурингу.
Окрема зона буде присвячена косметичному пакуванню. Marchesini Group Beauty представить дві лінії для пакування рідких продуктів: одна складатиметься з компактного роботизованого подавача та машини для наповнення, здатної працювати з різними типами флаконів, що є результатом тісної співпраці Axomatic і Vibrotech; інша — автоматичну машину для наповнення та дозування туб із пластику у поєднанні з автоматичною картонувальною машиною від V2 engineering.
Нарешті, окрема зона буде присвячена робототехніці та новим рубежам штучного інтелекту. На виставці буде представлено кілька моделей платформи Next Generation Robotics — нового покоління промислових роботів, побудованих на модульних високопродуктивних багатовісних архітектурах, інтегрованих із передовими системами машинного зору та алгоритмами ШІ–Deep Learning. Ці технології дозволяють системам динамічно адаптуватися до все більш складних виробничих середовищ, працювати з неструктурованими сценаріями та забезпечувати високу точність навіть за змінних і недетермінованих умов, відповідаючи вимогам ринку, де надійність і гнучкість виробництва є ключовими конкурентними факторами. Також буде представлена інтерактивна інсталяція, створена для демонстрації всіх роботизованих застосувань, розроблених протягом років.
Штучний інтелект також лежить в основі рішення для предиктивного обслуговування «Morpheus», з яким відвідувачі зможуть ознайомитися на виставці, разом із сервісами, доступними через клієнтський портал (включаючи онлайн-документацію на обладнання, Service Platform для управління запитами на підтримку, інтерактивний каталог запасних частин), а також системою зміни форматів із використанням доповненої реальності.