Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, Інше, WEB only

Підсумки проведення казахстанських днів охорони здоров'я в Астані: понад 60 компаній з 5 країн, 2 галузевих форуми та 6 семінарів, близько 1 000 відвідувачів з числа професійної аудиторії

28 жовтня свою роботу завершили столичні експо-майданчики в галузі охорони здоров'я та фармацевтики: 18-та Казахстанська міжнародна виставка «Охорони здоров'я» – Astana Zdorovie 2022 та 1-а Казахстанська міжнародна виставка «Обладнання, сировина та технології для фармацевтичної промисловості» - PharmaTECH Kazakhstan 2022.

Об'єднана експозиція виставок знову стала майданчиком для демонстрації новітньої медичної техніки та обладнання, витратних матеріалів, товарів медичного призначення та медичних послуг, лабораторної техніки, фармацевтики та лікарських засобів.

Експонентами 2022 року стали 63 компанії з  Угорщини, Казахстану, Туреччини, росії та білорусі. Колективним стендом було представлено Омська область росії. Про розвиток фармацевтичної та медичної галузей Казахстану говорить представленість вітчизняних компаній на виставці, а це понад 50% загального складу учасників. Свої стенди представили такі казахстанські компанії, як Ordamed, BTL Kazakhstan, Dolce, Oasis Group Distribution, QMP Qazmedpribor, Віва Фарм, Дос Ортопедія, Медікал-Сервіс Казахстан, МЕДРУГ. Учасниками виставки PharmaTECH Kazakhstan 2022 стали Fresenius KABI/MPA Medical Partners, Registrarius, Віва Фарм, Інститут біоорганічної хімії Національної Академії Наук білорусі, Карагандинський Фармацевтичний Комплекс, Медіана-Фільтр, Ейкос-Фарм, Екзон та інші.

За три дні роботи виставки фахівці галузі змогли ознайомитись з виробниками та постачальниками медичного, лабораторного, діагностичного обладнання та техніки, витратних матеріалів, хірургічних інструментів, імунобіологічних, біофармацевтичних та лікарських препаратів, біологічно активних добавок, гігієнічних засобів, комплексних систем підготовки води та очищення стоків. фармацевтичної промисловості, експерти з питань фармаконагляду та реєстрації цін та інші.

В офіційній церемонії відкриття виставок взяли участь Міністр охорони здоров'я РК Гініат А., Віце-міністр охорони здоров'я РК Дудник В.Ю., Голова Правління ТОВ «СК-Фармація» Іскалієв Є.С., Голова Правління Євразійської медичної асоціації Пєтухова Н.М. Президент Асоціації підтримки та розвитку фармацевтичної діяльності у РК Дурманова М.І., Президент Асоціації міжнародних фармацевтичних виробників у РК Локшин В.М. та Директор Казахстанської виставкової компанії Iteca Даниленко Б. А.

Крім огляду експозиції А. Гініят взяла участь у подіях ділової програми, до контенту якої увійшли 2 галузевих форуми та 6 семінарів від експонентів.

В актуальному сьогодні гібридному форматі відбувся ІІ Міжнародний фармацевтичний форум «Global Pharm», учасниками якого стали Міністр охорони здоров'я РК А.Гініят, Віце-міністр охорони здоров'я В.Ю. Дудник, представники громадських медичних організацій та угруповань, міжнародних фармацевтичних компаній, вітчизняних фармпідприємств РК та інших країн СНД. Драйверами форуму стали Круглий стіл, Стратегічна та Бізнес-сесія, після чого обговорення перемістилися на тематичні сесії. А. Гініят наголосила у своєму виступі на важливості безпрецедентних змін, що впливають сьогодні на динаміку фармпромисловості та необхідність швидше адаптуватися до ключових трендів світової фармгалузі. У Круглому столі за участю А. Гініят та представників іноземних компаній (Roche, Takeda, Johnson&Johnson та Abdi Ibrahim Global Pharm, Astra Zeneca, Novartis, Nobel, Polpharma та Bayer) обговорили поточну ситуацію казахстанського фармацевтичного ринку та інвестиційні ринки в країні, а також перспектив розвитку галузі. Світові гравці, у свою чергу, надали експертні рекомендації. Стратегічна сесія форуму була присвячена актуальній темі «Державна політика у сфері обігу лікарських засобів. Механізми забезпечення стійкості фармацевтичного ринку та підтримки та лікарської доступності». Перспективам розвитку вітчизняної фармацевтичної галузі та їхнім бар'єрам та викликам була присвячена бізнес-сесія форуму.

27 жовтня, у другий день роботи виставок, з великим масштабом пройшов II Міжнародний форум з медичної техніки «MedTech». Також увагу аудиторії привернули семінари експонентів виставок – компаній MedStandard, 103.kz та «Longest Rehab School».

Організатором виставок виступили Казахстанська виставкова компанія Iteca та її міжнародний партнер – Група компаній ICA Eurasia. Організатори форумів – QBP та e-forum.net.

Офіційну підтримку події традиційно надали Міністерство охорони здоров'я Республіки Казахстан, Акімат міста Астана, ТОВ «СК-Фармація», Асоціація міжнародних фармацевтичних виробників РК, Асоціація підтримки та розвитку фармацевтичної діяльності РК, Євразійська медична асоціація.

Генеральний інформаційний партнер – Казахстанський Фармацевтичний Вісник.

https://pharmatechexpo.kz/ru/

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт