Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, Інше, WEB only

Stefan König став новим генеральним директором групи OPTIMA

Керівництво Optima Group, одного з провідних світових виробників пакувального обладнання, призначило доктора Stefan König своїм новим головним виконавчим директором (CEO). Він бере на себе роль Hans Bühler, керуючого партнера, який переходить на посаду голови.

У квітні 2024 року Hans Bühler передав роль головного виконавчого директора (CEO) д-ру Stefan König, який працює в компанії як керуючий директор з 2021 року. König має понад 25 років досвіду в різних сферах машинобудування. До переходу в Optima він був генеральним директором колишньої компанії Bosch Packaging Technology GmbH. 

«Д-р Stefan König поєднує в собі багатий досвід у машинобудуванні з прагматичним підходом. Таким чином він допоможе Optima просуватися вперед і затвердить нас як партнера для все більш вимогливих проектів», — говорить Hans Bühler . «Його досвід і високі стандарти результатів сприятимуть успішному веденню Групи в майбутньому».

Сам Hans Bühler зосередиться на майбутніх темах, стратегічних рішеннях і колі акціонерів.

Stefan König з великою повагою ставиться до такої пропозиції: «Hans Bühler зробив Optima компанією, якою вона є сьогодні. Я радий, що можу продовжити історію успіху, яка вже триває понад 100 років».

Як генеральний директор, Stefan König координуватиме управління, а також прийматиме та реалізовуватиме ініціативи та рішення для досягнення цілей. Разом з доктором Johannes-Thomas Grobe, він розділить відповідальність за чотири бізнес-підрозділи: фармацевтика, обслуговування клієнтів, підрозділ нетканних матеріадів та Life science.

https://www.optima-packaging.com/

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт