Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, Інше, WEB only

Експо-майданчики Astana Zdorovie та PharmaTECH Kazakhstan 2022 розкриють реалії та перспективи розвитку системи охорони здоров'я Казахстану

З 26 жовтня по 28 жовтня на території МВЦ «EXPO», Астана, відбудуться одразу дві галузеві виставки 18-а Казахстанська міжнародна виставка з охорони здоров'я – Astana Zdorovie 2022 та 1-а Казахстанська міжнародна виставка «Обладнання, сировина та технології для фармацевтичної промисловості» PharmaTECH Kazakhstan 2022.

Об'єднана експозиція виставок Astana Zdorovie та PharmaTECH Kazakhstan виступить майданчиком для демонстрації новітньої медичної техніки та обладнання, витратних матеріалів, товарів медичного призначення та медичних послуг, лабораторної техніки, фармацевтики та лікарських засобів. У 2022 році експонентами виступають понад 60 компаній із  Угорщини, Казахстану, Туреччини та інших країн. Серед експонентів 2022 року заявлені виробники та постачальники медичного, лабораторного, діагностичного обладнання та техніки, витратних матеріалів, хірургічних інструментів, імунобіологічних, біофармацевтичних та лікарських препаратів, біологічно активних добавок, гігієнічних засобів, комплексних систем підготовки води та очищення стоків для фармацевтичної промисловості, експерти з питань фармаконагляду та реєстрації цін та інші.

Великі казахстанські компанії, такі як Ordamed, BTL Kazakhstan, Dolce, OASIS GROUP DISTRIBUTION, QMP QAZMEDPRIBOR, Віва Фарм, Дос Ортопедія, Медікал-Сервіс Казахстан, МЕДРУГ, становлять понад 50% від загальної кількості учасників виставок.

У першій фармацевтичній виставці PharmaTECH Kazakhstan беруть участь FRESENIUS KABI/MPA MEDICAL PARTNERS, REGISTRARIUS, Віва Фарм, Інститут біоорганічної хімії Національної Академії Наук Білорусі, Карагандинський Фармацевтичний Комплекс, Медіана-Фільтр, Ейкос-Фар та інші.

Про підвищений інтерес з боку учасників ринку може говорити кількість компаній-дебютантів, це 37% загального складу експонентів виставки. Вперше свою продукцію та послуги представлять Atlas Biomed, BeautyProf, Lab Industry, Karsai Alba KFT, Neolife, Альфа-Лаб, Служба лікарняної інформації, ЦІТО ФГУП та інші.

Якісно нові можливості для розвитку фарміндустрії, просування інноваційних продуктів для практичної медицини, залучення провідних виробників медичної техніки та обладнання, лікарських препаратів створює унікальний формат експо-майданчика, який дає синергетичний ефект виставкового простору та зони для семінарів. У заходах ділової програми беруть участь професіонали, які працюють у системі охорони здоров'я, представники держструктур та ділових кіл, широкому медичному загалу не лише з усіх регіонів нашої країни, а й зарубіжні експерти. Цього року в рамках виставки для учасників та відвідувачів виставки організовано насичену ділову програму, що включає Форуми, семінари та конференції з найактуальніших питань охорони здоров'я. 26 жовтня відбудеться II Міжнародний фармацевтичний форум "Global Pharm".

У другий день роботи виставки, 27 жовтня, відбудеться II Міжнародний форум з медичної техніки «MedTech», у програмі якого заявлено виступи вітчизняних та іноземних доповідачів. Форуми організовані Міністерством охорони здоров'я РК та ТОВ «СК-Фармація».

У дні роботи виставок також пройдуть семінари та майстер-класи учасників. Компанія 103.kz виступить із темою: «Digital-інструменти для просування лікарських препаратів та БАД», а спікери ТОВ «Медексперт Казахстан» привернуть увагу аудиторії до змін у сфері регулювання медичних виробів у РК у 2022 році. Фахівці компанії «LONGEST REHAB SCHOOL» проведуть семінар із сучасного підходу до діагностики та лікування пацієнтів із захворюваннями опорно-рухового апарату, а також майстер-клас з ударно-хвильової терапії та лазеротерапії у лікуванні та реабілітації захворювань опорно-рухового апарату.

Виставки Astana Zdorovie та PharmaTECH Kazakhstan сприяють ефективному обміну досвідом та практичними кейсами щодо застосування інновацій та можливостей медичної та фармацевтичної галузей, розкриття потенціалу галузі та перспектив її розвитку в найближчому майбутньому.

Організатором виставок виступає Казахстанська виставкова компанія Iteca та її міжнародний партнер – Група компаній ICA Eurasia.

Офіційну підтримку події надають Міністерство охорони здоров'я Республіки Казахстан, Акімат міста Астана, ТОВ «СК-Фармація», Асоціація міжнародних фармацевтичних виробників РК, Асоціація підтримки та розвитку фармацевтичної діяльності РК, Євразійська медична асоціація.

Генеральний інформаційний партнер – Казахстанський Фармацевтичний Вісник.

http://www.iteca.kz/

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт