Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, Інше, WEB only

В ЄАЕС уточнено поняття високотехнологічних лікарських засобів

Рада Євразійської економічної комісії внесла зміни до Правил реєстрації та експертизи лікарських засобів для медичного застосування. Про це повідомляє Відділ інформаційного забезпечення Департаменту протоколу та організаційного забезпечення ЄЕК.

Правила реєстрації та експертизи є найбільш затребуваним документом у сфері обігу лікарських засобів. У зв'язку з цим положення Правил актуалізуються з урахуванням появи нових груп лікарських препаратів, наукових відомостей у галузі фармакології та фармації, практичного досвіду держав-членів.

Рішенням Ради розширено та уніфіковано понятійний апарат Правил реєстрації щодо нових груп лікарських препаратів, створених на основі застосування високих технологій. Виділено три нові групи лікарських препаратів: препарати генної терапії, соматоклітинні лікарські препарати, препарати тканинної інженерії.

Прийняття таких змін дозволить оптимізувати процеси виведення ринку ряду препаратів, які забезпечують реалізацію проривних технологій під час лікування раніше невиліковних захворювань людини.

https://pharm.reviews/

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт