Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, Інше, WEB only

Bormioli Pharma запускає "Академію пластику"

Bormioli Pharma, провідний виробник фармацевтичної упаковки та медичних виробів, у жовтні запускає Академію пластику - навчальний проєкт, покликаний відкрити для молодих талантів професію технолога з переробки пластмас. Курс підвищення кваліфікації проходитиме на заводі в Кастельгельфо, поблизу Парми, триватиме три тижні і був розроблений у співпраці з Synergie Italia, провідною французькою транснаціональною компанією в галузі управління персоналом і п'ятим за величиною агентством з працевлаштування в Європі, що має понад 700 філій по всьому світу.

"Як спеціалізована виробнича компанія, ми відчуваємо потребу подолати розрив між світом освіти та світом праці, пропонуючи високопрофесійний шлях, який може передати високі навички та знання процесів виробництва пластику", - коментує Дебора Грієко, HR-менеджер підрозділу пластмас Bormioli Pharma Group. "Для цього ми хотіли поєднати уроки з практичним навчанням, залучивши внутрішніх наставників та зовнішніх викладачів-спеціалістів".

"Synergie завжди прагнула пропонувати інноваційні, висококласні рішення з підбору персоналу з метою побудови довготривалих відносин довіри та співпраці", - коментує Джузеппе Гарезіо, генеральний директор компанії. Synergie Italia. "У цьому контексті академії є унікальною можливістю, яка дозволяє кандидатам ознайомитися з діяльністю та процесами компанії з перших рук, а компаніям - цілеспрямовано розвивати навички та здібності кандидатів".

Навчання охоплює всі основні теми, необхідні для повного розуміння світу переробки пластмас, починаючи від основ сировини та дизайну прес-форм і закінчуючи різними технологіями переробки пластмас та якістю продукції.

Справжня цінність проєкту полягає в тому, що він надає учасникам не тільки міцну технічну базу, а й конкретну можливість приєднатися до Bormioli Pharma Group. Фактично, після завершення навчання в академії найдостойнішим студентам буде запропоновано укласти трудовий контракт на роботу в компанії на технічних посадах.

https://www.bormiolipharma.com/

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт