Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, Інше, WEB only

«Фармак» успішно пройшов планову інспекцію та отримав сертифікати GMP ЄС

Протягом 7 днів польський регуляторний орган інспектував виробництво «Фармак» на відповідність вимогам Належної виробничої практики (GMP)  зразка Європейського Союзу. У результаті компанія отримала позитивний висновок від інспекторів та відповідно продовження існуючих сертифікатів відповідності GMP ЄС.

Сертифікати видано терміном на 3 роки. Вони розповсюджуються на виробничі дільниці з виготовлення стерильних та нестерильних лікарських засобів.

Окрім планової ресертифікації компанія отримала європейські GMP-сертифікати на нові дільниці, які введені в експлуатацію протягом 2021-2023 років. Серед них – дільниці з виготовлення стерильних лікарських засобів у ампулах і флаконах, ліків у формі крапель та спреїв, а також дільниця з випуску медикаментів у таблетках.

Перший сертифікат GMP ЄС був отриманий компанією «Фармак» у 2005 році від регуляторного органу Латвії.

«Під час війни для нас особливо важливим було проходження європейської інспекції. Отримані сертифікати GMP ЄС доводять, що за будь-яких умов наша компанія дотримується найвищих міжнародних стандартів якості виготовлення лікарських засобів. Це дозволяє продовжувати розширювати присутність «Фармак» на європейських та інших закордонних ринках. А також експортувати нашу продукцію до більш ніж 50 країн світу», – зазначив виконавчий директор компанії «Фармак» Володимир Костюк.

https://farmak.ua/

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт