Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, Інше, WEB only

«Фармак» увійшов до рейтингу кращих компаній за індексом КСВ 2023

Компанія «Фармак» увійшла до рейтингу кращих підприємств за індексом КСВ 2023, який визначає сталість українського бізнесу під час війни. Дослідження провели експертна організація CSR Ukraine та інтернет-видання The Page.

Оцінка бізнесів відбувалася за 5-компонентною моделлю КСВ у воєнний час, що включала пункти: безперервність діяльності і сплата податків, безпека співробітників і співробітниць, боєздатність, об’єднаність, громада.

У свою чергу «Фармак» є одним з найбільших платників податків фармацевтичної галузі країни, що стало виконує свої зобов’язання перед державою. Ще до початку повномасштабної війни компанія почала інвестувати в облаштування укриттів, щоб гарантувати безпеку своїм співробітникам. У період з лютого 2022 року виділила понад 90 млн грн на допомогу ЗСУ та постраждалим від війни українцям. А також на постійній основі реалізує соціальні проєкти на підтримку громад. Серед прикладів соціальних ініціатив компанії:

  • Проєкт «Фармак. Світло заради життя», який спрямований на покращення безпеки дорожнього руху для маленьких пішоходів в умовах блекаутів. У рамках проєкту, компанія передала понад 7 тисяч світловідбивних браслетів учням Шосткинської міської територіальної громади.
  • «Фармак» підтримує благодійну ініціативу Seeds for Ukraine – «Насіння для України». Головною метою проєкту є забезпечення селян насіннєвим матеріалом, щоб вони могли самостійно вирощувати свій власний урожай та уникати продовольчих криз в Україні під час війни.
  • Компанія долучилася до ініціативи «Безпечна освіта», яка полягає у облаштуванні укриття у навчальних закладах України. Підприємство виділило мільйон гривень для створення сучасних комфортних укриттів в Заводському ліцеї на Сумщині, Романо-германській гімназії № 123 та спеціалізованій школі «Малятко» в Києві, а також у Немиринецькій школі на Житомирщині.
  • З останнього, «Фармак» виявив турботу про здоров’я маленьких українців, передавши вітамінні комплекси понад 20 тисячам дітей, які потрапили в складні життєві ситуації. Ініціатива була спрямований на допомогу вихованцям сиротинців, дітям з внутрішньо переміщених сімей та іншим дітям, які потребують підтримки.

«У військовий період, коли країна переживає важкі часи, розуміння і дотримання  принципів соціальної відповідальності є надзвичайно важливими для великого бізнесу. Коли ми підтримуємо один одного, ми стаємо сильнішими. Тому для нашої компанії підтримка соціальних програм та благодійних ініціатив – це обов’язок. Наразі ці програми стають ще більш актуальними, оскільки вони допомагають військовим, постраждалим від бойових дій дітям, а також людям, які опинилися в скрутній економічній ситуації через війну. Хоча війна породила у суспільстві безліч негараздів, якщо кожен бізнес буде вкладатися у їх вирішення, ми зможемо значно швидше долати кризи», – зазначає директорка з корпоративних комунікацій «Фармак» Євгенія Піддубна.

https://farmak.ua/

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт