Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, Інше, WEB only

Кевін Стембридж став новим директором з виробництва у підрозділі програмного забезпечення Körber Business Area Pharma

1 жовтня 2023 року Кевін Стембрідж був призначений на посаду директора з виробництва (CPO) / виконавчого віцепрезидента (EVP) підрозділу програмного забезпечення в бізнес-напрямку "Фарма" компанії Körber. Він приєднується до виконавчої ради та очолить усі функції, пов'язані зі стратегічним узгодженням та розробкою продуктів для лінійки продуктів Werum PAS-X Manufacturing Execution System (MES).

"Ми раді оголосити про призначення Кевіна Стембріджа на цю нову посаду", - говорить Йєнс Вьольбієр, генеральний директор (CEO) з програмного забезпечення фармацевтичного напрямку компанії Körber. "Маючи більш ніж 20-річний досвід роботи в цій галузі, він володіє необхідними навичками для формування стратегічного напрямку наших виробничих програмних додатків. Ми бажаємо йому великих успіхів на новій посаді".

Кевін Стембрідж визначатиме стратегічний напрямок та контролюватиме розвиток лінійки продуктів PAS-X. Він відповідатиме за визначення продуктової стратегії та розвиток функціональності продуктів для забезпечення довгострокової стійкості компанії у сфері рішень для фармацевтики, біотехнологій, клітинної та генної терапії.

У 2021 році Кевін Стембрідж приєднався до Körber на посаді віцепрезидента (VP) з управління продуктами PAS-X MES і відповідав за успішну трансформацію PAS-X MES у хмару та як послугу. Він є досвідченим керівником портфелів програмного забезпечення для медико-біологічних наук і працював у компаніях Rockwell та Emerson на різних посадах, пов'язаних з MES. Кевін Стембрідж закінчив фізику та комп'ютерні науки і має ступінь магістра ділового адміністрування Бізнес-школи Хенлі.

https://www.koerber-pharma.com/

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт