Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, Інше, WEB only

L.B. Bohle представить інновації на виставці interpack

Нова лендінгова сторінка викликає у відвідувачів цікавість до виставки

З 4 по 10 травня у Дюссельдорфі відкриє свої двері interpack - провідна виставка пакувальної та фармацевтичної промисловості.

L.B. Bohle Maschinen und Verfahren GmbH з Німеччини вже з нетерпінням чекає на клієнтів і зацікавлених спеціалістів у залі 16, стенд A72 / B71.

Лідер технологій в сфері машин і процесів для виробництва фармацевтичних таблеток має багато планів на цю подію. Завдяки прямому контакті з клієнтами та глибокому аналізу потреб, компанія L.B. Bohle визначила конкретні моменти, що зроблять передові технологічні машини ще кращими. Окрім удосконалення процесу, роботи та оснащення машин, L.B. Bohle відкриває нові аспекти та хоче надихнути відвідувачів виставки своїми революційними розробками.

На виставці іnterpack, L.B. Bohle представить професійній спільноті чотири новинки:

Завдяки розробці коатерів для нанесення покриття на таблетки типу BFC, L.B. Bohle є технологічним лідером вже більше десяти років. Нове покоління коатерів BFC є оптимізованим рішенням з точки зору гігієнічного дизайну, ергономіки, безпеки оператора та зручності використання, а також технічної конфігурації.

Щоб відповідати вимогам сталого та ресурсозберігаючого виробництва, машина для нанесення покриття на таблетки, система BFC також оснащена системою моніторингу енергії.

З рішенням QbCon® 1, компанія L.B. Bohle пропонує оптимальну систему початкового рівня для безперервного виробництва. Комплексне рішення вологої грануляції та сушки безперервної дії для досліджень і розробок гарантують підвищення якості кінцевих продуктів, одночасно покращуючи гнучкість і безпеку оператора. Окрім цього, завдяки зниженню використання ресурсів, зменшуються витрати, процес розробки скорочуються завдяки аналізуванню процесів.

На відміну від існуючих систем на ринку, QbCon® 1 забезпечує постійний, дійсно безперервний процес без виготовлення часткових партій і забруднення фільтрів.

Сухий гранулятор BRC був оснащений електромеханічним приводом ще з моменту його появи на ринку в 2012 році. У той час як подібні системи використовували лише ресурсомісткі гідравлічні системи, які також негативно впливають на процес пресування.

Стандартна система WIP (Washing in Place) забезпечує ефективне та повне очищення. Гранулятор BRC можна зібрати та розібрати менш ніж за 10 хвилин практично без додаткових інструментів. А універсальна система сит дозволяє використовувати конічне або осцилююче сита.

Завдяки широкому асортименту рішень L.B. Bohle, систему BRC можна легко інтегрувати у взаємопов’язані ділянки або безперервні виробничі системи.

Нова лендінгова сторінка

З новою сторінкою компанія L.B. Bohle заздалегідь інформує клієнтів і потенційних відвідувачів виставок про машини, представлені на interpack.

На сторінці www.coating-tablets.com Виконавчий директор з дизайну та виробництва також надає інформацію про концепцію та реалізацію машин.

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт