Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, Інше, WEB only

Нова локація для CMP Phar.ma

Інвестиції в розмірі семи мільйонів євро. Новий майданчик площею 5 тисяч квадратних метрів, більше половини з яких буде використано для виробництва. І подвоєння - з нинішніх 42 до 80 - працівників за чотири роки. Це основні цифри, які означатимуть відкриття 14 жовтня цього року нового місця розташування CMP Phar.ma з Костабіссара (Віченца, Італія), компанії, що спеціалізується на виробництві інспекційних систем для фармацевтичної промисловості.

Ще в 1982 році, трохи більше ніж через 10 років після заснування, CMP Phar.ma була однією з перших компаній, яка представила на ринку автоматичну машину для інспекції ампул з лазерним освітленням. З часом CMP Phar.ma зміцнила свої позиції, удосконаливши асортимент продукції, який сьогодні включає в себе величезний спектр інспекційних машин не тільки для ампул, але і для флаконів, попередньо наповнених шприців і ліофілізованих продуктів.

Нещодавнє приєднання до плеяди компаній, що контролюються Marchesini Group - багатонаціональною компанією зі штаб-квартирою в Болоньї, яка є одним з провідних світових виробників машин для пакування продукції фармацевтичної та косметичної промисловості - дозволяє CMP Phar.ma надавати свої інспекційні машини для реалізації цілих виробничих ліній, в тому числі тих, що використовуються Big Pharma для пакування вакцин проти коронавірусу та ліків від раку, обох типів біологічних препаратів, що вимагають надзвичайно високого рівня контролю якості.

На відкритті будуть присутні Барбара Бельтраме, віце-президент Confindustria, відповідальна за інтернаціоналізацію, та Джованні Марія Форте, мер міста Костабіссара. Почесними гостями будуть Луїджіно Піластро, генеральний директор CMP Phar.ma, та Мауріціо Маркезіні, голова правління Marchesini Group. Новий завод також отримає благословення від отця Роберто Ксауза, парафіяльного священика Костабіссари.

"Нове місце розташування стане серцем виробничої діяльності, в той час як склад і відділ досліджень і розробок компанії залишаться на нинішньому місці неподалік", - пояснює Луїджі Піластро. "На обох майданчиках ми працюватимемо над розробкою та виробництвом нових моделей інспекційних машин для доповнення асортименту, що дозволить нам вийти на такі важливі ринки, як Північна Америка та Китай. Водночас ми продовжимо розвивати нашу програму на основі штучного інтелекту".

Тут йдеться про футуристичний проєкт, розроблений власною командою у партнерстві з Eyecan, інноваційним дочірнім підприємством, пов'язаним з Болонським університетом, в якому Marchesini Group має частку. Метою цього амбітного проєкту, перші демо-версії якого почнуть випускатися вже в 2024 році, є впровадження штучного інтелекту в якості стандарту на всіх інспекційних машинах.

"У CMP Phar.ma і в Marchesini Group ми використовуємо алгоритми штучного інтелекту як для прогнозованого обслуговування наших машин, так і для вдосконалення систем технічного зору та контролю, що використовуються під час пакувальних циклів, а також для підвищення рівня інтелекту робототехніки, необхідної для обробки продукції на наших лініях", - пояснює Мауріціо Маркезіні. "Вже вражаючі результати допомагають підвищити якість виробництва та звільнити людей від повторюваних завдань і вивільнити їх для більш "людської" роботи. Тому, коли мене запитують - також у моїй ролі віце-президента Confindustria - чи призведе технологічний прогрес до безробіття, я відповідаю з нюансами: робочі місця, безумовно, будуть втрачені, але з'являться нові професії. Ключова різниця буде між тими, хто працює з нейронними мережами, і тими, хто не здатен їх використовувати".

Після церемонії відкриття представники влади та гості оглянуть новий завод, який почне працювати одразу після завершення урочистостей, забезпечивши регіон Віченци новим промисловим та технологічним центром.

https://www.marchesini.com/

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт