Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, Інше, WEB only

Sartorius і Repligen запускають систему інтенсифікації передової обробки

Наукова група Sartorius і Repligen Corporation сьогодні оголосили про запуск інтегрованої системи біореакторів, яка включає в себе технологію інтенсифікації Repligen XCell ® ATF в біореакторі Sartorius Biostat STR ®, що спрощує інтенсифікований процес посіву та впровадження азотної перфузії для виробників біофармацевтичних препаратів. Biostat STR ® тепер містить повністю сумісний вбудований апаратно-програмний модуль XCell ® ATF, який пропонує попередньо визначені розширені рецепти контролю з інтегрованою технологією аналізу процесу (PAT). Ця система дає користувачам спрощений спосіб контролювати ріст клітин і покращувати утримання клітин у процесах перфузії без використання окремої контрольної вежі утримання клітин.

Крім того, замовники можуть краще використовувати простір підприємства завдяки зменшеній площі обладнання за рахунок включення апаратного та програмного забезпечення XCell ® Controller у платформу автоматизації Biobrain ®, створюючи єдину точку керування для процесів інтенсифікації на 50–2000 л. Єдиний інтегрований контролер забезпечує легку інтеграцію в диспетчерське управління та збір даних (SCADA) і розподілені системи управління (DCS).

«Виведення на ринок цієї інтегрованої системи інтенсифікації біореакторів, створеної в партнерстві з Repligen, ще більше зміцнює прагнення Sartorius бути інноватором у інтенсифікації процесів і демонструє наш досвід у технологіях переробки на першому етапі», — сказав Маріо Беккер, керівник групи продуктів Bioreactor Technologies Sartorius. «Зрештою, наша мета — допомогти клієнтам швидше надати пацієнтам більше терапевтичних засобів, і цей запуск просуває нашу подорож цим шляхом, щоб забезпечити безперервне виробництво».

Тепер клієнти можуть легко придбати інтегровану систему від Sartorius із доступними попередньо перевіреними та попередньо визначеними конфігураціями, що забезпечує швидший час доставки, ніж рішення, розроблені на замовлення.

Крістін Гебскі, старший віцепрезидент з фільтрації та хроматографії в Repligen, сказала: «Для нас було приємно співпрацювати з Sartorius у цій програмі та поділитися цим визначним досягненням. Успішне поєднання нашої провідної на ринку технології контролю інтенсифікації XCell ® ATF з одноразовими біореакторами Sartorius забезпечує кінцевим користувачам спрощене, просте у впровадженні біореакторне рішення з підтримкою перфузії для більш ефективних процесів культивування клітин з високою щільністю».

Ця нова інтегрована пропозиція продуктів базується на спільних місіях Sartorius і Repligen Corporation, спрямованих на розробку нових і кращих методів лікування та більш доступних ліків за допомогою досвіду та співпраці.

https://www.sartorius.com/

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт