Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, Інше, WEB only

Упаковка для ліків проти жіночих істерик

Історія виникнення картонної фармацевтичної упаковки бере початок в далекому 18 столітті. В часи, коли продавці ще нічого не знали про маркетинг, але відчували, що є інструменти, які можуть допомогти продати товару більше та за вищою ціною. Одні й ті самі ліки в «картонці» коштували дорожче, ніж без неї. Картонна упаковка дуже цінувалась споживачами та відносилась до предметів розкоші. Хочеться виокремити, що у 18 столітті продавці упаковували в картон тільки дуже дорогі товарі, до яких в першу чергу відносились ювелірні вироби та ліки. Тому основними покупцями подібного товару були багаті люди.

Одним з перших лікарських засобів,  яке мало честь бути упакованим в красиву картонну упаковку стали добре розрекламовані ліки проти жіночих істерик під назвою «Пілюлі Хупера», 1743 рік.

Джон Хупер, аптекар з Редингу, Англія, запатентував свої «Жіночі пілюлі» і вони стали одними з найуспішніших та популярних серед «патентованих ліків», що продавались в Англії. Хупер стверджував, що його ліки зроблені «із найкращих проносних та анти-істеричних компонентів», які були сформовані в пілюлі розміром з маленьке насіння. Рекламовані як анти-істеричні таблетки, вони також використовувались при проблемах зі шлунком та менструаціях, а також при «серцебитті», «пригніченому обличчі» та «запамороченні».

«Пілюлі Хупера» мали шалений успіх у жінок через декілька причин:

  1. ліки були запатентовані, а це було дуже важливим фактором при виборі;
  2. вони боролись з модним захворюванням того часу, на яке «хворіла» кожна друга поважна жінка – жіночими істериками;
  3. «Пілюлі Хупера» одними з перших почали упаковувати в красиву картону упаковку, фото якої регулярно виходило в газетах Англії;
  4. пілюлі мали абортивні властивості.

В рекламі 1750-х років ці пілюлі описуються як «найкращі ліки, що були коли-небудь зроблені для молодих жінок, які страждають від того, що люди зазвичай називають аномаліями». Але насправді це був дуже добре розрекламований продукт видавцем на ім’я Джон Ньюбері, на рахунку якого мільйони проданих отрутних ліків.

Ліки продавались в Англії та США аж до 20 століття.

Авторка:

Валерія Гранкіна

LinkedIn 

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт