Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, Інше, WEB only

Євген Заїка: нонконформізм і сміливість в Acino як таємні інгредієнти непереможної організації

Євген Заїка, генеральний директор Acino в Україні, голова Наглядової ради Фарма Старт, виступив на масштабному бізнес-заході «Надлюди» від Forbes.

У форумі взяли участь 17 спікерів – капітанів бізнесів з різних галузей економіки, які говорили про унікальний досвід та культуру довіри у воєнний час, про переоцінку цінностей, трансформацію ролі лідера, підвищення його ефективності та як працювати з майбутнім.

Зі свого боку, як представник фармацевтичної галузі, Євген ознайомив учасників зі змінами ринку ліків, що відбулись у 2022 році, та поділився як війна впливає на поточний стан ринку 2023 року.

Євген представив компанію, як унікальну на світовому фармацевтичному ринку:

"Ми міжнародна компанія, в продажах якої Україна займає перше місце. У нас виробництво в Україні й іноземні власники, холдингова компанія ADQ (ОАЕ), яка придбала компанію за три тижні до початку війни. Таких компаній у світі більше немає."

Особливий фокус Євген приділив ролі нонконформізму і сміливості, як таємним інгредієнтам непереможної організації. Євген поділився інформацією про антикризовий менеджмент, роль цінностей під час турбулентного періоду війни, рішення компанії не скорочувати штат, надавати всебічну підтримку працівникам, не зменшувати обороти у 2023 році та продовжувати інвестувати у проєкти розвитку.

 

«Ми були змушені зупинити наше виробництво майже на три тижні внаслідок бойових дій у 1,1 км від виробництва у Києві, проте продовжували, незважаючи ні на що, відвантажувати ліки завдяки відданості наших людей із комерційного та транспортного департаментів. Саме відвага нашої команди і зупинка компаній з Big Pharma стали чинниками збільшення частки фармацевтичного ринку Acino до 3,6%, що вивело компанію з п’ятого на третє місце», – зазначив Заїка.

Євген поділився, що в корпоративній культурі Acino працівник – у центрі всього. «У нас кожен почуває себе та діє як власник бізнесу. Ми разом драйвимо зміни та впроваджуємо інновації, разом приймаємо виклики та ризикуємо», – каже Євген. Тому позиція компанії щодо підтримки працівників у війну залишається незмінною. У 2023 році Acino провела індексацію заробітних плат на +20% та створила компенсаційний фонд у розмірі $300 тис. для допомоги працівникам, чиє житло може бути втрачено внаслідок війни. Завдяки посиленій мотивації команди, вже наприкінці року рівень залученості становив рекордні 91% (до війни результат був на рівні 90%).

Acino вбачає амбітну ціль – збереження виторгу та збільшення частки ринку за воєнних умов. «Сьогодні ми пришвидшуємо розробку нових препаратів, розглядаємо можливості розвитку на ринках Близького Сходу та Латинської Америки, на Філіппінах, шукаємо шляхи збільшення експорту до країн Кавказу та Центральної Азії», – оптимістично зазначив Заїка.

Подію, яка відбулася у КВЦ «Парковий», відвідали представники бізнесу та держави. Зокрема, на форумі виступив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій України – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, який представив нові розробки в Дії, а саме, впровадження технології штучного інтелекту у державному сервісі.

 https://acino.ua/

https://acino.ua/

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт