Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, 2022, №4 (93) жовтень

«Робочі конячки» від компанії IWK Забезпечення відмінної продуктивності в пакуванні

Уже майже 130 років німецька компанія IWK Verpackungstechnik є синонімом передових технологій у розробці та виробництві машин для наповнення туб і пакування, які відрізняються високою продуктивністю та максимальною надійністю.

Незалежно від того, яке саме пакувальне рішення потрібне клієнту для його продукції і який продукт має бути упакований, IWK пропонує окремі машини або цілі лінії «під ключ», які точною мірою відповідають потребам замовника і надійно та цілодобово працюють у всьому світі! Це забезпечує служба компанії TOP Service (Technologies Operations Productivity), яка надає клієнтам комплексну післяпродажну підтримку у вигляді технічного обслуговування, модернізації або переобладнання.

Основна мета діяльності IWK – максимально продуктивно підтримувати роботу клієнтів. Для її досягнення понад 15% усього персоналу компанії задіяно у перед­- та післяпродажному обслуговуванні. Наразі ми обслуговуємо більш як 10 000 систем із надзвичайно швидким часом реагування на проблеми.

Машинобудівна компанія працює в усіх галузях промисловості. Пакувальні системи IWK використовують для продукції фармацевтичної, косметичної та харчової галузей, лікарських засобів і товарів медичного призначення, товарів для дому – експерти компанії IWK знають, чому слід приділити особливу увагу. Вони радо діляться з клієнтами своїм багаторічним досвідом з наповнення та пакування продукції.

Машини для наповнення туб, картонажні й пакувальні  машини виробництва компанії IWK

IWK – це передові технології та досвід у сфері інтеграції ліній, якісні машини із тривалим терміном служби, а отже, стійкість і надійність якості тубонаповнювальних і картонажних машин.

Що ж виділяє компанію? IWK не тільки продає картонажні машини, для наповнення туб і пакувальні. Клієнти отримують також консультації для вирішення своїх задач із урахуванням індивідуальних вимог. Спеціалісти компанії проєктують машини за індивідуальним замовленням і обслуговують їх після продажу, щоб забезпечити безперебійну роботу виробничих ліній замовника. Назва «IWK» асоціюється зі стійким виробництвом, тому що машини власного випуску мають високу якість і працюють протягом тривалого часу, а також тому, що компанія приділяє увагу енергоефективності в роботі і гарантує стійкість своєї картонної упаковки. Завдяки надійним технологіям IWK докладає максимальних зусиль для скорочення вуглецевого сліду на підприємствах своїх клієнтів.

Картонажні машини  для будь-яких потреб

Вертикальні або горизонтальні, картонажні машини виробництва IWK є універсальними, їх можна модифікувати і вони підходять для різних видів упаковки, таких як флакони, ампули, пляшки, туби, блістери, банки, пакети, кольорові олівці, кавові капсули, шарикопідшипники тощо.

Залежно від моделі зміна формату може бути виконана за рекордно короткий час, а сам процес легко відтворюється, не вимагає інструментів і частково автоматизованим. Ось чому картонажні машини виробництва IWK є настільки універсальними. Вони також забезпечують максимальну зручність процесів очищення та експлуатації. Машини керуються за допомогою інтуїтивно зрозумілої HMI (сенсорної панелі управління).

Продуктивність картонажних ма­шин IWK із Німеччини коливається в межах від 20 до 1000 картонних коробок на 1 хв. Вибір відповідної машини здійснюють інженери­ експерти IWK у тісному контакті із замовником, виходячи із запланованого об­сягу виробництва.

Більше ніж просто картонажні машини: пакувальні рішення з досвідом у майже 130 років

IWK – це десятиліття інновацій та надійності. Історія компанії характеризується тривалим прогресом і постійним розвитком. IWK росла разом із вимогами своїх клієнтів, а клієнти – разом з IWK. Системна інтеграція і багатокомпонентна упаковка особливо важливі у ХХІ ст.

IWK постійно адаптує свої машини до нових викликів. Зміна і розвиток клієнтів, яких ми обслуговуємо, завжди були і залишаються рушійною силою інновацій компанії. Індивідуальні рішення для нас є пріоритетом. Тому на початку співпраці наші фахівці завжди проводять ретельний аналіз вимог, які висуваються до тубонаповнювача або картонажної машини, – як щодо дизайну продукту, так і відносно займаної площі та структури витрат. IWK працює за графіком над економічно вигідними рішеннями, цілеспрямовано і надійно.

Тубонаповнювальні та картонажні машини для найвимогливіших клієнтів

Незалежно від того, яке завдання стоїть перед замовниками, IWK знайде найоптимальніше рішення. Тубонаповнювальні машини працюють зі швидкістю від 40 до 760 туб на 1 хв. Їхня унікальність – це їхня сила: машини можна використовувати для косметичних засобів, таких як зубна паста або шампунь, а також для кремів і мазей із фармацевтичного сектора. Машини для наповнення туб знайшли своє застосування також у харчовій промисловості, наприклад, для кетчупу, майонезу, гірчиці або маргарину. Окрім цього, хімічні речовини, такі як силікони, теж можуть бути запаковані на цих машинах.

Матеріал туби може бути різним – починаючи від алюмінію і закінчуючи алюмінієвим ламінатом, ПЕ, ПЕ ламінатом і коексом. Машини працюють із різними формами туб: циліндричними, овальними або конічними. Серед іншого вони призначені для наповнення дозаторів із поршнями, картриджів, баночок і олівців для туші, а також для надягання кришок на тару.

Завдяки великому досвіду та знанням спеціалістів IWK клієнти в різних галузях промисловості отримують вигоду та рішення складних технічних завдань. Машинобудівельна компанія IWK впроваджує надійні рішення з автоматизації та переводить виробництво в Індустрію 4.0 за допомогою автоматизації «під ключ».

Відмінна розробка проєктів та обслуговування

Інженери та розробники проєктів компанії IWK підтримують своїх клієнтів із самого початку виникнення задач у виробничих процесах. Вони узгоджують сервіс із вимогами, що висуваються до продукту, прагнучи досягти оптимальної і безперебійної безпеки процесів.

Машини виробництва компанії для наповнення туб і картонажні машини використовуються в усьому світі. Це тому, що досвід IWK є унікальним. Клієнти отримують вигоду від цього навіть після  придбання машини, тому що IWK Service піклується про вирішення проблем, які виникають у повсякденному виробництві. Для цього IWK має доступ до міжнародної мережі досвідчених спеціалізованих інженерів і техніків, які за необхідності швидко і надійно надають допомогу на місці. Багато задач також можуть бути вирішені в режимі дистанційного обслуговування.

Пакувальні машини  для чутливих продуктів

Не існує двох однакових продуктів. Особливо це стосується засобів для фармацевтики, лікарських препаратів та виробів медичного призначення. Для роботи з чутливими продуктами в медичному секторі потрібно багато ноу-­хау. Засади Належної виробничої практики (GMP) є основою для дій, фундаментальним розумінням потреб фармацевтичних застосувань та експертизи. IWK є світовим лідером на ринку розливу стерильних та асептичних продуктів у туби або пакування у картонну упаковку. Для компанії важливими є всебічний контроль процесу, максимальна безпека і безкомпромісно висока якість.

Пакувальні системи IWK також є лідерами в секторі косметики та засобів особистої гігієни. В усьому світі тюбики із зубною пастою наповнюють, запечатують і упаковують за допомогою систем IWK. Свого часу компанія поставила найбільшу в світі базу для високошвидкісних і надшвидкісних наповнювачів зубної пасти, чим особливо пишаються співробітники IWK. Від харчового сектора до фармацевтики, косметики і промисловості: тубо наповнювачі IWK встановлюють нові стандарти!

IWK Verpackungstechnik GmbH
Germany, 76297, Stutensee Lorenzstrasse, 6
Віталій Батирєв,
регіональний директор
з продажу в Східній Европі та Центральній Азії
Моб. тел.: +49 172-8454763
VBatyrev@iwk.de
www.iwk.de
www.atsautomation.com

Офіційний представник
Pharmamixt Plus S.r.l.
MD 2025, Moldova, Chisinau,
Str. Constantin Stamate, 8
Tel.: +373 (69) 74-64-69

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт