Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, Інше, WEB only

50 років історії успіху: Marchesini Group відсвяткувала свій ювілей на ACHEMA

ACHEMA  ̶  одна з найбільш очікуваних подій для хімічних, фармацевтичних та біотехнологічних компаній у всьому світі. Виставка, що проходила з 10 по 14 червня, стала особливою нагодою для Marchesini Group відсвяткувати 50-річчя від дня свого заснування. На заході представники редакції журналу «Фармацевтична галузь» зустрілися з Valentina Marchesini, директором зі зв’язків з громадськістю та HR, щоб обговорити плани компанії на майбутнє та дізнатися більше про нові ідеї та проєкти.

На святкуванні йшлося не лише про минулі успіхи та етапи розвитку компанії, а й про майбутні проєкти та ініціативи, які свідчать про стабільний розвиток Marchesini Group.

«Сьогодні ми зібралися говорити не про минулі 50 років. Ми впевнені, що попереду компанію чекають багато років надзвичайного майбутнього»,  ̶  сказала Valentina Marchesini.

 

 

Група Marchesini завершила 2023 рік з доходом EUR 591 млн., що на 15% більше, ніж у 2022 році. У 2024 році Група планує консолідувати свої стратегічні активи, зберігаючи ту ж тенденцію, що і в попередньому році, прагнучі до подальшого зростання. Останні роки, щоб пропонувати більш комплексні рішення своїм клієнтам, Marchesini Group придбала кілька компаній, які є фахівцями в певних галузях. Таким чином компанії вдалося об’єднати групу експертів. В подальших планах Marchesini Group продовжити інвестувати в робототехніку, системи технічного зору та штучний інтелект.

Окрім технологічного розвитку, компанія також приділяє молоді, освіті та благодійній діяльності. Цього року Marchesini Group спільно з Marchesini Family Foundation запустила ініціативу Marchesini Act. Її метою є підтримка благодійних проєктів, як наприклад Save the Children і AGEOP RICERCA. Останній проєкт є особливо важливим, оскільки опікується українськими молодими людьми та онкохворими дітьми, які тікають від війни, та гарантує їм право продовжувати терапію та отримати доступ до всього необхідного лікування в онкогематологічній лікарні. Окрім цього, ініціативую надана підтримка філармонії м. Болонья, фонду міського театру м. Болонья, фонду політехнічного інституту ім. Леонардо Да Вінчі в м. Карпі та багато інших. Valentina Marchesini також представила освітній проєкт, що відкритий для студентів закордонних університетів. Студенти можуть відвідати виробничі майданчики Групи, надихнутися новими технологіями та можливостями, а також реалізувати свої ідеї на практиці. Завдяки цьому Група має змогу виявляти нові таланти та зміцнювати різні підрозділи компанії.

Починаючи з цього року Marchesini Group відкрила свої двері для сімей і друзів співробітників, підкреслюючи важливість і цінність сім’ї кожного працівника в житті компанії.

«Такі ініціативи є яскравим вираженням цінностей та цілей», – підкреслила Valentina Marchesini.

 

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт