Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, Інше, WEB only

Новий науково-дослідний центр відкриють у Шимкенті

Сучасний науково-дослідний та випробувальний центр відкриють у Шимкенті, повідомляє «Хабар 24». Там розроблятимуть медичні препарати відповідно до найкращих світових стандартів.

Ліки, які ніколи раніше не випускали в Казахстані, тепер виготовлятимуть тут. Найбільший фармзавод SANTO готується виконати надскладне завдання.

Рустам Байгарін, директор заводу SANTO Member of Polpharma Group:

- Це один із найбільших комплексів, який буде в Казахстані. Сучасний, спрямований на забезпечення належного контролю за якістю.

Новий науково-дослідний центр з лабораторією контролю якості – це крок до незалежності від імпортних поставок, а ще, за словами фахівців, ефективна допомога пацієнтам, здоров'я яких безпосередньо залежить від якісного лікування сучасними препаратами.

Голова наглядової ради компанії Polpharma Єжи Старак під час нещодавньої зустрічі з Президентом розповів про хід реалізації масштабного проєкту. Вже понад 10 років Polpharma Group комплексно інвестує у фармпромисловість країни. Глава держави високо оцінив це.

Єжи Старак, Голова наглядової ради Polpharma SA:

- Президент надає велику підтримку вітчизняному виробництву, адже безпека лікарських засобів для країни є дуже важливою. COVID-19 продемонстрував це. Наразі на заводі виробляють кожен третій препарат у країні для лікування серйозних захворювань. Ми подали заявку до уповноваженого органу на проходження інспекції Європейського Союзу для отримання GMP-сертифікату на виробничий майданчик компанії SANTO. Це міжнародний стандарт, що підтверджує високу якість фармацевтичного виробництва.

Казахстанські медикаменти експортують до Киргизстану, Узбекистану та Монголії. Компанія вкладе ще 12 млн доларів інвестицій, щоб грандіозні плани реалізувати вже у 2024 році.

https://24.kz/

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт