Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, Інше, WEB only

Case study. Hemofarm оптимізує процеси очищення. Таблеткові преси KTP 420X і KTP 590X від Romaco Kilian у найбільшій фармацевтичній компанії Сербії

Широкий асортимент продукції та часта зміна продуктів у поєднанні з різноманітними виробничими вимогами роблять швидке і легке очищення таблеткових пресів життєво необхідним для сербського фармацевтичного виробника Hemofarm. З цієї причини виробник генериків покладається на просту в очищенні конструкцію машини Romaco Kilian. Завдяки використанню швидкозмінних деталей та додаткових ідентичних матричних столів, компанія Hemofarm максимально скоротила час простою двох високошвидкісних пресів KTP 420X та KTP 590X у своєму головному офісі у Вршаці.

Hemofarm є лідером ринку в сербському фармацевтичному секторі та найбільшим сербським експортером лікарських засобів. З 2006 року Hemofarm, який виробляє понад 6,6 мільярдів таблеток і капсул на рік, є частиною німецької групи STADA, однієї з найбільших фармацевтичних компаній у світі, що займається виробництвом генеричних препаратів. Розташована у місті Вршац, Сербія, компанія Hemofarm виробляє як власні препарати, так і продукцію для групи STADA, багато з яких на двох таблеткових пресах KTP 420X і 590X від Romaco Kilian. KTP 420X досягає максимальної продуктивності 360 000 одношарових таблеток на годину. KTP 590X з максимальною продуктивністю 511 200 таблеток на годину був розроблений для швидкого переналагодження між моно- і двошаровим виробництвом, а також для високошвидкісного виробництва шипучих таблеток.

Вимоги, що пред'являються до таблеткових пресів, можуть бути більш найрізноманітнішими: загалом виробляється понад 200 фармацевтичних продуктів з дуже різними рецептурами в партіях від 100 до 2 200 кг. Сила пресування може становити від 5 до 80 кН, а інгредієнти можуть перероблятися як у вигляді вологих або сухих гранул, так і безпосередньо пресуватися. На KTP 590X відбувається одна-дві зміни продукту на тиждень, а на KTP 420X - близько трьох-чотирьох, тому інтенсивне очищення зон обробки таблеток і частин преса, що контактують з продуктом, є обов'язковим. Крім того, часткове очищення проводиться між партіями одного і того ж продукту.

Набагато менше компонентів, ніж в інших пресах

Сучасні таблеткові преси Romaco Kilian мають набагато менше компонентів у зоні пресування, ніж звичайні моделі, що має вирішальне значення для очищення - основна перевага в повсякденному виробництві.

"Невелика кількість деталей, що контактують з продуктом, оптимізована концепція гігієни та різні спеціальні функції, такі як запатентовані закриті пуансони, перетворюють очищення пресів серії KTP на дитячу забавку", - пояснює Ivan Djokic, керівник виробництва на заводі Hemofarm у Вршаці. "Всі змінні деталі легкі, їх можна демонтувати без інструментів, і так само легко встановити назад. Ось чому наші оператори кажуть, що працювати з пресами Kilian - одне задоволення".

Компактна, герметично закрита зона пресування

Преси Kilian KTP 420X і 590X додатково характеризуються строго відокремленими зонами пресування і обслуговування, завдяки чому пил від таблеток не проникає в корпус машини. Зона ущільнення дуже мала і нагадує герметично закриту клітку з нержавіючої сталі. Поверхня, що підлягає очищенню, зменшилася приблизно на третину, що значно скоротило час очищення.
Всі преси Kilian серії KTP займають дуже мало місця завдяки своїй компактній конструкції і невеликій площі вікон, наприклад, 1 080 x 1 115 мм для KTP 420X або не більше 1 230 x 1 325 мм у випадку KTP 590X. При відкритих вікнах розміри KTP 420X становлять лише 2 303 x 2 268 мм, а KTP 590X - 2 567 x 2 472 мм. Завдяки такому економному використанню простору, споживання енергії в чистій кімнаті є пропорційно меншим, що призводить до стабільно низьких експлуатаційних витрат.

Змінні деталі очищаються під час роботи

Два набори взаємозамінних деталей, що використовуються компанією Hemofarm для обох таблеткових пресів. Ці деталі зберігаються в закритому візку для переміщення і встановлюються в зоні обробки таблеткового преса в разі зміни продукту. Частини, що використовувалися для попередньої партії, очищаються під час виробництва наступної партії.

Додатковий матричний стіл підвищує доступність

Щоб ще більше скоротити час простою під час зміни продукту, Hemofarm використовує другий ідентичний стіл для кожного з двох таблеткових пресів на додаток до швидкозмінних деталей.

"Люди часто недооцінюють вплив ідентичних матричних столів, коли мова йде про оптимізацію OEE і TCO таблеткового преса", - коментує Gerd Heinen, регіональний менеджер з продажу, відповідальний за Hemofarm в Romaco Kilian. "Інвестуючи в ідентичні столи, Hemofarm демонструє новаторський підхід".

Один працівник Hemofarm виконує повний цикл зміни продукту, включаючи очищення змінних частин і матриці, на що витрачається близько шести годин. Встановлення змінних частин разом зі столом для пресування займає лише від 10 до 15 хвилин. Між двома партіями одного і того ж продукту таблеткові преси частково очищаються за допомогою пилососа відповідно до валідації очищення. Цей частковий процес очищення може бути завершений приблизно за одну годину.

"Універсальний, міцний і надійний"

Hemofarm використовує технології Romaco Kilian з 2002 року, і в даний час на п'яти виробничих майданчиках компанії працює вісім таблеткових пресів Kilian. Односторонні ротаційні преси серії KTP у Вршаці працюють у три зміни, п'ять (KTP 420X) або сім (KTP 590X) днів на тиждень.

"Преси Kilian зарекомендували себе як дуже універсальні, міцні та надійні в нашій повсякденній роботі", - повідомляє Djokic. "І якщо виникають будь-які проблеми з обслуговуванням, ми також отримуємо вигоду від короткого часу реагування команди Kilian і компетентної підтримки - з Romaco клієнт дійсно є королем, і це те, що ми дуже цінуємо".

Більше інформації на сайті www.romaco.com

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт