Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, Інше, WEB only

Constantia Flexibles оголошує про створення спільного підприємства в Індії

Компанія підписала угоду про свій індійський бізнес з Premji Invest та SB Packagings.

Constantia Flexibles, провідний світовий виробник гнучкої упаковки, підписала угоду про створення спільного підприємства (СП) для свого індійського бізнесу та операцій з Premji Invest та SB Packagings. Це об'єднання допоможе Constantia Flexibles реалізувати свої амбіції щодо подальшого зростання та створення цінності на індійському ринку.

«Я дуже радий співпрацювати з SB Packagings та Premji Invest, — говорить Пім Верваат, генеральний директор Constantia Flexibles. - Я з великою повагою ставлюся до досягнень SB Packagings і з нетерпінням чекаю на створення спільного підприємства за підтримки Premji Invest для прибуткового розвитку об'єднаного бізнесу».

СП прагне до органічного, а також неорганічного зростання в сегментах ринку з більш високою доданою вартістю в Індії, продовжуючи свою сильну траєкторію зростання в сегменті гігієни, продовжуючи при цьому розвивати більш стійкий асортимент продукції EcoLam з мономатеріалу. З новими партнерами Constantia Flexibles може зміцнити свій бізнес у регіоні та різних сегментах ринку. Оскільки SB Packagings є провідним гравцем у сегменті гігієнічних товарів, нове партнерство допоможе розширити портфоліо Constantia Flexibles.

Очікується, що закриття угоди про спільне підприємство буде завершено до кінця березня, очікуючи схвалення регулюючих органів.

KPMG India виступила ексклюзивним фінансовим консультантом Constantia Flexibles по угоді.

«Я з нетерпінням чекаю спільного підприємства, яке підтримує Premji Invest, для прибуткового розвитку об'єднаного бізнесу» - говорить Пім Верваат.

https://packaging360.in/

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт