Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, Інше, WEB only

Syntegon Group призначила нового генерального директора

Syntegon Group, постачальник технологій переробки та пакування, призначила Торстена Тюрлінга новим генеральним директором (CEO). Він змінив на цій посаді д-ра Міхаеля Гроссе, який залишить компанію за взаємною згодою 31 жовтня 2023 року після трьох з половиною успішних років на посаді генерального директора. На наступному етапі розвитку компанії Syntegon посилює свою виконавчу раду досвідченим менеджером, який продовжить керувати зростанням та інноваціями компанії, а також значно посилить її діяльність з продажу.

З Торстеном Тюрлінгом Syntegon отримує орієнтованого на зростання стратега з сильним фокусом на впровадженні. Він має понад 30 років досвіду в міжнародному менеджменті та продажах, а також великий досвід роботи на посаді генерального директора у відомих компаніях, що котируються на біржі, та приватних компаніях. Останнім часом він обіймав посаду генерального директора Nilfisk, провідного світового постачальника професійного обладнання для прибирання, що базується в Данії та котирується на фондовій біржі. Під час перебування на цій посаді він ініціював стратегічне перепозиціонування компанії та досяг значного прогресу у зростанні та сталому розвитку. Раніше він був генеральним директором компанії Ideal Standard International, де відповідав за успішний розвиток компанії. Далі він обіймав різні керівні посади в Linde AG і, як керуючий директор Linde Refrigeration, керував її успішною інтеграцією в Carrier Corporation після відокремлення. Має ступінь магістра ділового адміністрування Університету Саарбрюккена та магістра менеджменту бізнес-школи EM Lyon у Ліоні.

Доктор Міхаель Гроссе є генеральним директором Syntegon з 2020 року, і як такий він значною мірою відповідає за успішну трансформацію компанії в міжнародну незалежну компанію після її відокремлення від Bosch наприкінці 2019 року.

"Ми дякуємо Міхаелю Гроссу за його видатний внесок у розвиток компанії Syntegon і бажаємо йому всього найкращого в майбутньому. Він безпечно керував компанією під час пандемії та поточної глобальної кризи в ланцюгах поставок. Під його керівництвом компанія Syntegon досягла значних успіхів за останні роки. На наступному етапі розвитку Syntegon ми раді вітати Торстена Тюрлінга, менеджера з міжнародним досвідом та перевіреною експертизою у сфері продажів. З його сильним фокусом на інноваціях та розширенні структури продажів, Торстен сприятиме подальшому зростанню компанії", - говорить Марк Штробель, голова наглядової ради Syntegon.

"Syntegon досягла вражаючого прогресу як незалежна компанія з моменту її виділення з Bosch. Я з нетерпінням чекаю можливості поділитися своїм досвідом з компанією та працювати з глобальною командою над реалізацією потенціалу зростання групи. Здатність Syntegon розробляти рішення, орієнтовані на потреби клієнтів, є унікальною, а її інноваційний асортимент продуктів і послуг вже викликає захоплення у клієнтів по всьому світу", - говорить Торстен Тюрлінг.

"Для мене було великим задоволенням і честю керувати компанією Syntegon на її шляху до того, щоб стати незалежним, провідним і глобальним постачальником інноваційних та стійких рішень для переробки та пакування", - говорить д-р Міхаель Гросс (Michael Grosse). "Зараз саме час передати естафету. Я бажаю Торстену великих успіхів і реалізації в його новій ролі. У той же час, я хотів би подякувати всім нашим співробітникам за їхню довіру та непохитну відданість протягом мого перебування на посаді".

https://www.tabletscapsules.com/

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт