Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, Інше, WEB only

Sanofi купує американську компанію з виробництва товарів для здоров'я Qunol

Sanofi, глобальна фармацевтична компанія, досягла остаточної угоди про придбання Qunol, бренду в індустрії здоров'я і гарного самопочуття, який добре зарекомендував себе, і базується в США.

Придбання спрямоване на зміцнення підрозділу Sanofi Consumer Healthcare (CHC), особливо в категорії вітамінів, мінералів і добавок (VMS). Категорія VMS є одним з найбільших і найбільш швидко зростаючих споживчих сегментів здоров'я в США з особливим акцентом на активну демографічну групу "здорового старіння".

Продукти Qunol, такі як CoQ10 для здоров'я серця і куркума для здоров'я суглобів, доповнять портфоліо Sanofi CHC. Ці продукти призначені для лікування хронічних захворювань, попит на які у споживачів зростає. Унаслідок цього придбання в бізнесі Sanofi в галузі споживчих товарів для здоров'я в США з'явився надійний і прибутковий бренд із двозначним зростанням.

Здійснюючи це придбання, Sanofi прагне отримати вигоду з можливостей зростання і створити додаткову цінність для свого підрозділу споживчих товарів для здоров'я. Це дає змогу компанії зміцнити свою присутність на ринку США, розширити асортимент своєї продукції та задовольнити зростаючі потреби споживачів, які шукають рішення для здоров'я та гарного самопочуття при різних хронічних захворюваннях.

Виконавчий віце-президент Sanofi зі споживчої охорони здоров'я Джулі Ван Онгевалле сказала: "Придбання Qunol ще більше зміцнить наш портфель у категорії продуктів для здоров'я. Воно зачіпає зростаючий сегмент "здорового старіння" і заповнює одну з наших прогалин у США, відкриваючи нам можливість нарощувати нашу присутність у США і прискорювати наше зростання. Наразі VMS функціонує як довгострокова підтримка загального стану здоров'я і гарного самопочуття, де попереджувальне профілактичне здоров'я стало новою нормою після пандемії. Ми раді вітати Qunol і, завдяки цьому доповненню до нашого портфеля споживчих товарів для здоров'я, зміцнимо наше прагнення принести більше здоров'я в руки людей".

Очікується, що придбання Qunol компанією Sanofi буде завершено в третьому кварталі 2023 року за умови виконання стандартних умов закриття, включно з необхідними дозволами регулювальних органів.

Продукти Qunol CoQ10 і куркуми мають міцну основу в науковій літературі, що свідчить про їхню ефективність у відповідних сегментах здоров'я.

https://www.ns-healthcare.com/

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт