Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, Інше, WEB only

Узбекистан розширює співпрацю з Китаєм у фармацевтичній сфері

Не секрет, що Узбекистан налагодив ефективну співпрацю з багатьма країнами світу у розвитку фармацевтичної галузі, зокрема, постачаючи нашим людям якісні ліки та вироби медичного призначення, організовуючи імпорт та експорт на вигідних умовах.

Нещодавно в рамках цієї співпраці відбулася зустріч представників Агентства розвитку фармацевтичної промисловості та групи фармацевтичних компаній КНР.

Ця зустріч, організована з метою вивчення фармацевтичного ринку та збільшення експортного потенціалу вітчизняної медичної продукції, розпочалася з доповіді Директора Агентства Улугбека Егамова про можливості, створені для розвитку галузі в нашій країні та перспективи нашої фармацевтичної галузі. Потім були проведені переговори з представниками Китайської торгової палати (CCCMHPIE), діяльність якої зосереджена на імпорті та експорті фармацевтичних препаратів і товарів медичного призначення.

Для довідки: CCCMHPIE, заснована в 1989 році, є найбільшою та найнадійнішою національною промисловою асоціацією Китаю для сприяння міжнародній торгівлі та співпраці у фармацевтичній промисловості. Організація об'єднує понад 2400 корпорацій, включаючи найбільші компанії Китаю, що займаються виробництвом і продажем фармацевтичної та медичної продукції. Крім того, CCCMHPIE також охоплює традиційну китайську медицину (TCM), медичні прилади та обладнання, біофармацевтику, функціональну косметику та товари для здоров’я.

Під час зустрічі представники агентства також налагодили перспективні відносини з китайською компанією China Meheco Group Co., Ltd.

Для довідки: China Meheco Group Co., Ltd., компанія, яка займається зміцненням здоров’я людини та розвитком фармацевтичної промисловості, створила систему розподілу, яку вона використовує для координації свого ланцюга постачання. Слід зазначити, що ця організація створила національну мережу збуту та канали збуту, які охоплюють такі важливі міста та провінції, як Пекін, Гуандун, Цзянсі, Хубей, Хенань, Хебей, Ляонін, Хейлунцзян і Сіньцзян. Компанія, яка займає лідируючі позиції в міжнародній торгівлі, також має особливу компетенцію в державних проєктах.

Під час зустрічі також було встановлено відносини співпраці з сучасним біотехнологічним підприємством Beijing Yiyuanli Biotechnology Co., Ltd., китайською компанією, що спеціалізується на дослідженні, виробництві та розповсюдженні вакцин.

За результатами заходу сторони отримали відповіді на численні запитання щодо забезпечення населення безпечними, стабільними та доступними ліками, розширення охоплення щепленнями, зниження захворюваності та смертності від інфекційних захворювань, збереження здоров’я людей.

https://uzpharmagency.uz/

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт