Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, Інше, WEB only

Започаткування сучасного виду картонної упаковки

Сьогодні я розповім вам історію створення картонної упаковки. Такої упаковки, яку ми з вами знаємо сьогодні. Мені здається, що ідеальне рішення часто виникає несподівано і саме тоді, коли ми на нього зовсім не очікуємо.

1879 рік, йшов звичайний робочий день в типографії Роберта Гейра, що виробляла паперові пакети для насіння. У машиніста вийшов з ладу станок і, як то часто буває, побачив він це далеко не одразу. Як пізніше було написано в статті газети Gair Today: «машиніст…дозволив лінійці на своєму друкованому пресі піднятися вище необхідного. До того, як ця помилка була помічена, лінійка вирізала акуратні, але руйнівні щілини на декількох тисячах паперових пакетів».

Прийшовши на виробництво, Роберт Гейр спокійно роздивився браковані пакети та несподівано для себе самого зрозумів, що відточені штампи можна використовувати для висічки упаковки, а тупі – для її бігування (прим. для легкого складання). Далі стаття говорить: «Гейр в експериментальному порядку підняв всі металеві лінійки вище необхідного рівня та виявив, що його прес зробив ідеальну висічку складної упаковки».

В ті часи робота по виготовленню картонної упаковки кваліфікувалась, як важкий ручний труд. Тому упаковка коштувала достатньо дорого. Але не дивлячись на це, все більше фармацевтів бажали мати свою унікальну упаковку для ліків. Так, в 1888 році англійська фірма Robinson отримала патент на упаковку для таблеток – pill boxes.

Так чи інакше, реальна причина успіху упаковки Гейра була не тільки в якості її виготовлення. А в тому, що несподівано для самого себе він розв’язав руки класному маркетингу.

Авторка:

Валерія Гранкіна

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт