Объективный информационный канал
для профессионалов отрасли

Фармацевтическая отрасль/ Pharmaceutical Industry review, 2022, Спецвыпуск, декабрь

Компания IMA Group на выставке CPHI Worldwide во Франкфурте представила решение All-in-One («все в одном») для фармацевтической отрасли

Виставка CPHI Worldwide – це найголовніша подія року, яку неможливо пропустити спеціалістам усього ланцюжка поставок для виробництва фармацевтичних препаратів.

Компанія IMA Group рада представити підрозділ IMA Pharma, постачальника рішення All-in-One («все в одному»), що спеціалізується на розробці та виробництві автоматичних машин і комплексних ліній для обробки та пакування фармацевтичних і біомедичних продуктів, а також останніх інноваційних технологіях.

Цьогоріч на виставці CPHI були запропоновані спеціальні рішення для безперервного виробництва.

Експертиза підрозділу IMA Active щодо безперервного виробництва зміцнилася завдяки інтенсивній науково-дослідній роботі. Революційний підхід R&D-спеціалістів IMA Active став можливим, з одного боку, завдяки партнерству з CONTINUUS Pharmaceuticals, підрозділом Novartis-MIT Centre, що працює на новітній виробничій платформі під назвою Integrated Continuous Manufacturing (ICM). ICM реалізує бездоганні фінальні процеси безперервного виробництва, що об’єднують етапи обробки АФІ з випуском готового лікарського засобу.

Спеціалісти IMA Active підтримують ICM у розробці технології EMC (екструзійне формування покриття – Extrusion Molding Coating) для створення готової лікарської форми.

Окрім того, R&D-спеціалісти IMA Active працюють над безперервними процесами шляхом постійного вивчення поточних технологій, втілюючи концепцію безперервного виробництва, яку використовують для звичайних твердих форм.

IMA Pharma – постачальник  All-in-One («все в одному»)

До складу IMA Pharma входять висококваліфіковані підрозділи, що пропонують індивідуальні рішення для найскладніших задач фармацевтичної галузі: IMA Active (рідкі та тверді лікарські форми), IMA Life (рішення для асептичної обробки та сублімаційної сушки), IMA Safe (рішення для упаковки) й IMA BFB (кінцеві рішення). Разом вони об’єднали унікальний досвід і знання, де люди, обладнання та технології поєднуються в ідеальній синергії.

Підрозділ IMA Active пропонує повний спектр машин для виготовлення твердих лікарських форм для перорального застосування: обладнання для гранулювання, машини для таблетування, машини для наповнення капсул із широким спектром систем наповнення і контролю, машини для нанесення покриття на таблетки в перфорованих барабанах із суцільною стінкою, ваги для капсул та таблеток, системи для транспортування і мийки.

Підрозділ IMA Life має в своєму розпорядженні виробничі потужності IMA Life Calenzano, IMA Life Pharmasiena, IMA Life North America, IMA Life Beijing і IMA Life Shanghai та пропонує повний асортимент обладнання для обробки рідких і порошкових продуктів в асептичних і неасептичних середовищах: мийні машини для ампул та флаконів, тунелі для депірогенізації, машини для наповнення і закриття флаконів, ампул, картриджів і готових до використання (ready-to-use) рішень, машини для мікродозування та макродозування порошку, укупорювачі, рішення для контейменту, включаючи бар’єрні системи й ізолятори, рішення для ліофілізації та безперервної асептичної сублімаційної сушки розпиленням, промислові, пілотні, лабораторні сублімаційні сушки, автоматичні й напівавтоматичні системи завантаження та вивантаження флаконів із сублімаційних сушарок. І останнє, але не менш важливе: машини для збірки та маркування шприців, машини для маркування флаконів, ампул, контейнерів складної конфігурації поверхні, монодозових контейнерів Blow-Fill-Seal і картонних коробок із використанням найновіших систем серіалізації. Також доступні машини для продувки флаконів, розпакувальні машини, завантажувачі лотків та інше допоміжне обладнання.

До складу підрозділу IMA Safe входять виробничі потужності IMA Safe Swiftpack, IMA North America (IMA Safe Nova), IMA Safe Co.ma.di.s., IMA Safe PG і Perfect Pack, він займається проєктуванням і виготовленням комплексних ліній для первинної та вторинної упаковки для фармацевтичної, нутрицевтичної та косметичної галузей промисловості. Зокрема, IMA Safe постачає повний асортимент машин для блістерного пакування, лічильників для капсул і таблеток, наповнювачів для туб, машин для термоформування, горизонтальних і вертикальних картонажних машин. Також у портфелі підрозділу є розроблені спеціалістами IMA BFB комплексні рішення для завершальних стадій виробничого процесу – від обмотувальних машин плівкою до пакувальних систем у короби для палетування. Завдяки Perfect Pack підрозділ IMA Safe також пропонує комплексні лінії для термозапайки в саше та стіки.

www.ima.it
www.ima.it/pharma

Зоран Бубало
Zoran@bubalo.rs
Тел.: +380 (63) 442-56-4

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт