Объективный информационный канал
для профессионалов отрасли

Фармацевтическая отрасль/ Pharmaceutical Industry review, 2022, №4 (93) октябрь

На выставке АСНЕМА 2022 компания SEA Vision продемонстрировала решения для маркировки и отслеживания (T&T) блистеров, «умной» очистки линии и многое другое

З 22 по 26 серпня 2022 р. у Франкфурті-на-Майні відбувся всесвітній форум із питань хімічного та процесного інжинірингу і біотехнологій, який зазвичай проводиться раз на три роки. На цьому важливому заході компанія SEA Vision продемонструвала важливі інноваційні рішення проблем, які постають перед фармацевтичною галуззю.

Зокрема:

  • Серіалізація первинного пакування у блістери та агрегація в картонні пачки. Програмні рішення встановлені на всіх лініях для пакування в блістери моделі Integra, яка розроблена групою компаній Marchesini Group
  • Автоматичне очищення лінії. Програмні рішення встановлені на всіх пакувальних машинах моделі CODY, яка спроєктована групою компаній Marchesini Group
  • Апаратне і програмне забезпечення для верифікації якості друку на алюмінієвих плівках. На стенді експерти компанії SEA Vision демонстрували новітні досягнення в царині маркування та відстеження Track&Trace і захисту торгових марок, а також програмне забезпечення 4.0 Suite yudoo.

Основні характеристики нового рішення для маркування і відстеження блістерів

Компанії SEA Vision і Marchesini Group нещодавно випустили на ринок нове рішення для серіалізації та агрегації первинної упаковки, включаючи повний набір технологій для друку, інспектування і пакування промаркованих блістерів та проведення агрегації коробок, які інтегровані в середовище 4.0.

Протягом цієї визначної події компанії SEA Vision і Marchesini Group уперше продемонстрували широкому загалу спеціалістів такі рішення, встановлені на повністю роботизованій блістерній лінії Integra 720V та швидкісній машині для нанесення етикеток BL-A525 CW.

Замовити демонстрацію рішень можна було  попередньо через сайт  за посиланням: www.blistertrackandtrace.com.

«Розумне» очищення лінії  більш ефективне і безпечне,  ніж будь-коли раніше

Компанія SEA Vision представила на виставці рішення для автоматичного очищення лінії, встановлене на машині CODY виробництва Marchesini Group.

Рішення для автоматичного очищення лінії – надзвичайний інструмент, що є складовою пакета програмного забезпечення yudoo. Ця технологія, основою якої є алгоритми штучного інтелекту AI, здатна автоматично проводити точне інспектування робочих ділянок пакувальних ліній із застосуванням відеокамер та сенсорів. Завдяки цьому процес і стадії очищення стали оцифрованими, до того ж стадія перевірки автоматизована для виявлення в режимі реального часу будь-яких порушень на критичних ділянках.

Яких результатів досягнуто? Підвищення ефективності процедур очищення традиційних ручних ліній із документообігом на папері, скорочення часу зупинки для зміни форматів та поліпшення якості процесу.

Верифікація якості друку: готовий для роботи пакет ChecKITprint – апаратне та програмне забезпечення, розроблене для контролю якості друку на алюмінієвій плівці. Його можна встановити на блістерній машині чи на спеціальному офлайн-пристрої для друку на рулоні алюмінієвої плівки. Використання контактного сенсора зображення дозволяє швидко і точно контролювати широкоформатні плівки.

Відвідувачі виставки змогли ознайомитися із програмою, встановленою на демонстраційній робочій станції, що допомогло зрозуміти принципи її роботи та дізнатись більше про можливості кастомізації.

SEA Vision S.r.l.
Headquarters: Via Treves 9 E
27100 Pavia (PV) Italy
Maria Grazia Preda
marketingdept@seavision-group.com
Tel.: +39.392.1771730
www.seavision-group.com

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт