Объективный информационный канал
для профессионалов отрасли

Фармацевтическая отрасль/ Pharmaceutical Industry review, , Прочее

Відбулась 22-а урочиста церемонія нагородження щорічного конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі України «Панацея»

21 жовтня 2021 року у Мистецькому Арсеналі відбулась 22-а урочиста церемонія нагородження щорічного конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі України «Панацея», ведучими якої стали відомі телеведучі Лідія Таран та Олег Панюта. Безпеку гостей на заході забезпечував медичний партнер премії – медична лабораторія ДІЛА.

Церемонія розпочалась зі слів-звернення Президента України Володимира Зеленського, в яких зазначалось, що “завдяки розвитку фармацевтичної галузі підвищується рівень вітчизняної економіки, забезпечується біологічна безпека України і доступ до безпечних та доступних ліків”.

Цього вечора було вручено 27 статуеток “Панацея-2021” найкращим серед кращих в фармацевтичній галузі України. Лавреатів визначали на основі даних аналітичних партнерів конкурсу – компаній Бізнес-кредит, SMD, UMG та IQVIA.

У номінації “Аптека року” було відзначено 3-х переможців.

У категорії «Фарм-маркет року» перемогу здобула мережа аптек «Аптека доброго дня», як найбільш привабливий фарм-маркет серед відвідувачів і фармацевтів.

За унікальний для України проєкт, створений компанією “Епіцентр”,

головна перевага якого - синергія торгових зон з товарами для здоров'я, було відзначено “Аптека 100+” у категорії “Фарм-маркет року: інноваційний формат».

У категорії “Галузевий лідер інтернет-замовлень” серед аптечних мереж «Панацею» отримала «Аптека 911», за унікальні швидкість, гнучкість та адаптивність до нових умов під час пандемії.

За історичний внесок в якісну освіту фармацевтів України з нагоди святкування 100-річного ювілею, «Панацеєю» було відзначено Національний Фармацевтичний Університет (НФаУ) на чолі з ректоркою Аллою Котвицькою.

Вперше в історії премії була обрана і нагороджена цифрова компанія року, якою стала група фармацевтичних компаній "Кусум". Шляхом незалежного опитування лікарів усіх спеціальностей на території України, компанією IQVIA було проведено дослідження для номінації «Цифрова компанія року».

Під час церемонії також були відзначені препарати у рецептурній та безрецептурній группах.

Переможцями у номінації “Препарат року. Серед безрецептурних лікарських засобів” стали:

- АСКОЦИН, компанія Кусум;

- БЕПАНТЕН, компанія Байер;

- МОВЕКС КОМФОРТ, компанія MoвіХелс;

- ЛІОТОН, компанія БерлінХемі;

- ЕЛЕВІТ, компанія Байер;

- КАНЕФРОН, компанія Біонорика;

- ТАНТУМ ВЕРДЕ, компанія Ділео Фарма;

- ХЕЛПЕКС, компанія MoвіХелс;

- РЕЛІФ, компанія Байер.

Переможцями у номінації “Препарат року. Серед рецептурних лікарських засобів” стали:

- АДЖОВІ, компанія ТЕВА;

- ГАЙНЕКС, компанія Кусум;

- МОВЕКС АКТИВ, компанія MовіХелс;

- НУВІДЖИЛ, компанія ТЕВА;

- КВЕТИРОН, компанія Асіно;

- УТРОЖЕСТАН, компанія БезенХелскеар;

- МОВЕНАЗА, компанія MовіХелс;

- НІМЕСИЛ, компанія БерлінХемі;

- СУМАМЕД, компанія ТЕВА.

У номінації “Препарат Року. Динамічний Лідер» статуеткою «Панацея» було відзначено препарат ПАРАПЛЕКСІН від компанії Салютарис.

Нагороду у номінації “Препарат Року. Динамічний Лідер» у високоціновому сегменті отримав препарат ТАЗПЕН компанії Діа Фарма.

У номінації «Препарат Року. Ефективний Старт-ап» Панацеєю-2021 відзначено препарат Ермуцин компанії Ділео Фарма.

Статуетку «Панацея» цього вечора у номінації «Біологічно-активна речовина року» отримав СУПРАДИН компанії Байер.

В рамках церемонії відбулась спеціальна виставка “Відображення реальності” від проєкту «ART by ПАНАЦЕЯ». Експозиція була представлена 4 українськими авторами: Дариною Момот, Ольгою Кошелєвою, Михайлом Раєм та Євгеном Зайцем на чолі з кураторкою – Іванною Бертран. Роботи сучасних українських художників, обрані для експозиції організаторами премії - відображення сучасної реальності в умовах пандемії.

Святкову атмосферу церемонії створювали артисти Київського національного театра оперетти та Київського театру опери та балету. А також джаз-бенд з солістом Павлом Пігурою.

https://panaceja.ua/

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт