Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, , Інше

Автоматизація аналізу кольору фармацевтичних засобів і пакування: доступні всі методи!

Оцінювання кольору лікарських речовин і пакування – одна з надважливих ланок контролю якості продукції на фармацевтичних підприємствах. Насамперед контроль кольору допомагаєвстановити вплив різних джерел світла на лікарські засоби. А отже, спрогнозувати, чи не втратить препарат свої властивості під різним освітленням. Крім того, фармакопея передбачає відповідність широкого кола речовин спеціальній шкалі кольоровості.

Часи, коли в лабораторіях звіряли колір лікарських засобів зі шкалою «на око», давно минули. Навіть у непростий воєнний час українські фармацевти мають можливість автоматизувати цей процес за допомогою обладнання від найкращих світових виробників.

 

Нині українським підприємствам доступне новітнє технологічне обладнання, що ефективно аналізує колір:

  • Порошків фармацевтичного класу API відповідно до міжнародних фармацевтичних рекомендацій, включно з EP 2.2.2 Color and Opalescence, USP 1061 Color, а також CIE (Міжнародна комісія з освітлення) та ASTM International
  • Рідких активних фармацевтичних інгредієнтів, ін’єкційних препаратів та інших рідких білків відповідно до міжнародних фармацевтичних рекомендацій, включно з EP 2.2.2 «Колір та опалесценція», USP 1061 Color
  • Пігулок, таблеток, капсул та інших пресованих порошків фармацевтичної якості відповідно до міжнародних фармацевтичних рекомендацій, включно з EP 2.2.2 Color and Opalescence, USP 1061 Color, а також CIE (Міжнародна комісія з освітлення) та ASTM International
  • Фармацевтичних капсул, зокрема в рідкій формі, відповідно до міжнародних фармацевтичних рекомендацій, включно з EP 2.2.2 Color and Opalescence, USP 1061 Color, а також CIE (Міжнародна комісія з освітлення)
  • Фармацевтичних жувальних гумок, що відповідають міжнародним фармацевтичним посібникам, включно з EP 2.2.2 «Колір та опалесценція», USP 1061 Color.

Перевіреним обладнанням для аналізу кольору є спектрофотометри й мутноміри, які постачає компанія «Хімлаборреактив». Детальна інформація – за посиланням https://industry.hlr.ua/. Прилади реалізують усі методи досліджень згідно з міжнародними стандартами.

 

https://industry.hlr.ua/