Об`єктивний інформаційний канал
для професіоналів галузі

Фармацевтична галузь/ Pharmaceutical Industry review, Інше, WEB only

Bormioli Pharma розвивається в Північній Америці, зі зростанням продажів на 40% у 2022 році

Bormioli Pharma, міжнародний лідер у виробництві фармацевтичної упаковки та медичних приладів, сьогодні оголосила про значне зростання свого бізнесу в Північній Америці у 2022 році, коли продажі зросли більш ніж на 40% у порівнянні з минулим роком. Зростання в Північній Америці супроводжувалося значним зростанням продажів на світових ринках компанії з річним оборотом у 315 мільйонів євро, що відображає багатомільйонні інвестиції компанії в розширення її можливостей як постачальника комплексних рішень для упаковки ін’єкційних ліків.

Ринок скляних пляшок у США постійно стикається з проблемами постачання ін’єкційної скляної упаковки внаслідок тривалих наслідків пандемії COVID-19 і, як наслідок, збоїв у ланцюзі поставок. Bormioli Pharma прагне забезпечити комплексне рішення зі своїми постійно розширюваними можливостями в області дорогоцінних скляних флаконів, гумових пробок і алюмінієвих ущільнень. Зокрема, компанія інвестувала в посилення своїх можливостей трубчастих скляних флаконів за допомогою вдосконаленого обладнання, модернізуючи свою платформу для формованого скла та розширюючи можливості чистих приміщень для виробництва гумових пробок. Ці розробки були підтримані нещодавніми придбаннями, які дозволяють компанії надійно та ефективно виробляти гумові та алюмінієві кришки, а також трубчасті скляні флакони.

«Протягом майже 200 років ми були лідерами у сфері виробництва литого скла, і тепер ми розширили ці можливості до трубчастих скляних флаконів, призначених для ін’єкційних ліків і вакцин», — зазначив Андреа Лодетті, генеральний директор Bormioli Pharma. «Наша горда історія поєднується з нашою нинішньою пристрастю до інновацій у наданні інноваційних комплексних рішень для упаковки для виробників ліків. Як єдиний постачальник усіх компонентів набору для ін’єкційних препаратів, ми можемо запропонувати широкий спектр економічно ефективних, гнучких рішень, адаптованих до потреб клієнта, а також дотримуємося амбітної програми, щоб значно підвищити стабільність усіх наших операцій. Наші багатогранні зобов’язання обумовлені двома основними факторами – проблемами ланцюга постачання, пов’язаними з постійною нестачею скляної упаковки для ін’єкційних ліків, і різкими нагадуваннями про неминучу небезпеку триваючої зміни клімату».

Ці рішення будуть представлені північноамериканському ринку на тижні DCAT у Нью-Йорку з 20 по 23 березня. Тиждень DCAT 2023 також стане нагодою продемонструвати цілі ESG, які компанія поставила щодо екологічної та соціальної стійкості.

Серед них — використання 50% екологічної сировини у виробництві до 2025 року, до якої компанія наближається з кожним роком. Про останні досягнення буде повідомлено у звіті Bormioli Pharma ESG за 2022 рік, який буде опубліковано за кілька тижнів.

Прагнення Bormioli Pharma до сталого розвитку також демонструє запуск EcoPositive, нової серії екологічно чистих рішень, розроблених послідовно з використанням 3 різних підходів до сталого розвитку:

  • Регенерація: скляна та пластикова упаковка, перероблена з первинного збору відходів
  • Поновлення: біопластикова упаковка, отримана з відновлюваних джерел
  • Повторний цикл: скляні та передові полімерні вироби, виготовлені з нескінченно багаторазового використання матеріалів

Ці скляні та пластикові рішення можуть бути надані разом із детальними дослідженнями LCA, а також із тестуванням екстрагованих матеріалів, що демонструє безпеку цих рішень у будь-яких умовах порівняно зі звичайними.

https://www.bormiolipharma.com/

X

error

Подобається наш журнал! Розкажи про нас

RSS
Follow by Email
LinkedIn
LinkedIn
Share
Для копіювання будь-ласка увійдіть в свій аккаунт